Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

pusinka_88

ahojte..musím sa už niekam vykecať, niekomu kto ma nepozná, tak vám sem...snáď mi aspoň poradíte..
rozišli sme sa s frajerom, dlho som to nevedela zniesť, predsa 2,5 roka ne je len tak hocičo. Snažila som sa ho získať si späť, ale stále ma odbil. Po asi dvoch týždňoch neustáleho snaženia som to vzdala, povedala som si, že keď mu na mne ešte záleží, tak sa ozve on...a verte ako som sa dva týždne ani len neozvala, ozval sa on...napísal mi smsku, že ako sa mám, čo robím a tak...samozrejme som mu odpísala, že to je asi omyl, keďže ma predtým stále odbil...on odpísal, že to omyl neje, že na mňa od rána myslí a potrebuje vedieť čo so mnou je..tak sme si písali smsky...stále som však bola odmeraná..taká aký bol on ku mne predtým...potom sa chcel stretnúť...tak sme sa ešte v ten deň stretli....tvrdil mi, že ma ľúbi, že mu chýbam a, že to chce znova skúsiť...ja som však bola stále odmeraná..bála som sa, že keď budem milá a hneď poviem, že to isté chcem aj ja..tak, že ho to po dvoch troch dňoch prejde....no keď mi ďalšie dva dni stále písal ako ma ľúbi, keď sme sa stretli v škole tak ma objímal a bozkával...tak som sa namotala...odvtedy prešli dva týždne, teraz beží tretí....a viete aký je na mňa?? ozve sa raz za dva dni...v škole ma vždy odbije tým,že sa musí ponáhľať...je chladný a odmeraný....a ja hlúpa sa zase trápim, pretože som sa na neho znova namotala....poraďte mi, čo mám robiť prosím :( zúfalá som už :(

rozumiem ti

Slobodna: to, co citame medzi riadkami moze byt casto skreslene nasimi vlastnymi skusenostami, alebo domyslavostou. podla mna zly argument. neda sa to pouzit vseobecne, na kazdeho plati nieco ine.

rozumiem ti

slobodna: a myslim, ze si to bola ty, kto ju oznacil za hysterku. tak sa, prosim ta, necuduj, ze po tebe vyletela. dostavas iba to, co davas...

vsetkym: neverim, ze by to slobodna myslela zle, aj ked je sposob jej podania dost svojsky. citala som dost jej prispevkov, ma svoj styl pisania. ale casto ma velmi dobre a triezve postrehy.

buku: myslim, ze chcela povedat, ze z nejakeho dovodu pritahujes isty typ chlapa - vyberas si ho, to jest, hajzlika. ma to svoju pricinu, a ked na nu prides, dokazes svoj pohlad/vyber obratit inym smerom. to vsak chce cas... mas ho kopec, zistuj, skumaj.:)

Slobodna

ona sa nemá obviňovať a nadávať, ona má rozmýšľať...ok, stalo sa, poučiť sa z toho a byť mu vďačná za túto skúsenosť. A vy ako viete, že to skutočne bolo tak ako ona opisuje? Treba čítať aj pomedzi riadky a z reakcií daného človeka.

isabella

a ako jej pomozes tym, ze jej budes hovorit, ze je to jej chyba? nijako, ked je este nalomena, tak si to naozaj zacne mysliet, povie si, ze vztahy nie su pre nu, ze to nevie, ze je proste chybna, pretoze tuzi po niecom po com nie je spravne tuzit a uzavrie sa do seba a potom pride niekto, kto ma rovnake priority, kto ju bude chciet tak ako by si to ona vzdy predstavovala aby ju niekto chcel, lenze ona mu neda uz sancu, lebo bude zatrpknuta, pripadne bude mat dotycny priserne zlozitu a trnistu cestu k nej a nikde nie je napisane, ze si nemoze povedat "tak ked nechces moja zlata, tak chod do kelu, ja si najdem aj pristupnejsiu"... ja to viem, pretoze som si takym presla, ale mala som jedno z pekla stastie, ze moj manzel sa odradit nedal, sama sa cudujem, ze sa na to nevykaslal, lebo nie je nic horsie ako presviecat zatrpknute srdce, ze laska naozaj existuje...

bukukela0000

Kafik, uzasny prispevok..že "ma velke srdce" :D dakujem vam vsetkym velmi krasne za prispevky..o cosi ma posunuli a poviem vam ze mam na to iny pohlad, nez aky som mala este dnes rano po prebudeni..mnohi ste mi otvorili oci..a za to som vam vdacna..je pravda ze tazko sa tu o tom pise, chyba mnho detailov, ktore by mozno zmenili pohlad na cely tento moj pribeh. Jedno vsak viem-KASLEM NA NHO, UZ NEMAM CHUT NIECO S NIM ROZOBRAT A RIESIT, AJ KEBY CHCEL.Ked sa tak zachoval teraz na zaciatku ako by sa ku mne spraval potom neskor? UBOOZIAK JEDEN!!!

Slobodna

práveže prešla preto jej radím, ale to ani ona ani ty nevidíš. Ako jej pomôžeš tým, že ju budeš utešovať? Resp. utešuješ samú seba a tváriš sa, že utešuješ ju. Ľutovanie nepomôže nikomu. Múdra žena premýšľa....ale veď ona si ho vybrala a mala by premýšľať nad tým, prečo si vlastne vybrala práve jeho. Tam je problém, nie v tom, čo urobil. Ona čosi očakáva od mužov a tieto očakávania sú zlé a kým to nepochopí a nezmení tak bude nešťastná. Ale ak chce byť nešťastná, prosím.

rozumiem ti

slobodna: s tebou uz asi niekto dost skaredo vy*ebal a davas vinu sebe, ze?!
Nesuhlasim s tebou v tom, ze sme si vsetkemu sami na vine. Su veci, do ktorych spadnes ani nevies ako.. a sama vies, ako mozu byt medziludske vztahy komplikovane. Pripadne, ake je tazke sa zo zamotanych vztahov vymotat.

Suhlasim ale s tym, ze aj protichodny nazor moze byt prospesny. Ale tym, ze budes do nej stale d*bat sa tiez nic nevyriesi. Rovnako si si mohla aj ty utvorit dost mylny obraz toho, ako to cele prebiehalo, podla popisu. Vtesnat totiz priebeh niekolkych tyzdnov, ci mesiacov do par odstavcov je nemozne. To hadam uznas aj sama. A last, but not least.. je este mlada, ma pravo na svoje omyly, ba co viac, potrebuje ich. Tie ju posuvaju dalej. Jak v myslienkach, tak i nazoroch. Vsetko ma svoj priebeh, i cas. Je to ako chciet od steniatka, aby uz podaval vykon policajneho psa..

p.s.: no offence. aj ty si sa k svojim nazorom dostala postupne, casom a skusenostami. nikto uceny z neba nepadol.

chalan

netreba zatracovat slobodnu. ma svoj styl prejavu a takym drzim sposobom chce naznacit co mozno spravila zle. co mozno mala spravit inak. poucenie z jej prispevkov je take, ze ma nanho zabudnut a nabuduce si dat pozor.

ddddd

Väćśinou to źeny takto vnímajú. Dajú do toho vśetko.
a opak muźi a hlavne dnes o nićom....
Moźno si mu dala najavo ako veĺmi ho chceś.....a to si spravila chybu.

Najčítanejšie články