Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

Tinka777

"rew"- predtym som pouzivala dlhe roky maybelline spiralu, s nou som bola velmi spokojna, aj bourjois. ta od annemarie by som povedala ze ma super stetinku, neopadava, dlho vydrzi a nestipu z nej oci, kdezto predtym ma oci stipali. fajne sa nanasa, nerobia sa hrudky,takze ja som spokojna. co sa tyka make up, tak prisiel mi trosku svetlejsi odtien ako som predpokladala, lebo vzorku som nemala, ale fajne vonia, celkom dobre sa nanasa, a nemam pocit ze mam "masku" na tvari, je ako keby taky "lahky". neviem mozno niekto ma inu skusenost. ja mam aj mastnejsiu plet, takze som velmi rada, ze sa mi nemasti z neho plet ale fajne sa vpije a posobi velmi prirodzene. predtym som pouzivala loreal make up a ten bol taky "tazsi" na tvari a upchaval mi pory.
"baculka" - dakujem za radu. popytam si teda najprv vzorky pre mamku, lebo ten biolifting je drahy a ked mamke sadne, tak jej kupim nieco z tej sady.
Este som sa chcela opytat, neviem ci to tu uz nebolo spomenute, pozeram pre priatela ten krem na tvar s Q10 na zrelu plet, ci nahodou niekto nevyskusal, resp. nekupil priatelovi/manzelovi???

ivana29

Je drahá, máš pravdu, zvlásť pre nás Slovákov, ale predáva sa celosvetovo a myslím, že tie ceny na SR sú stále nižšie ako inde. ja kupujem prevazne veci z akcii. A taktiež v porovaní s drahými značkami, ktore nie su Bio, su tie ceny este OK. Snad budeme zarabat viac v roku 2011 :-)))) aby sme si dopriali viac...

kaciatko_7

Aj podľa mňa je to dobrá kozmetika, len škoda, že je pre mňa dosť finančne náročné zadovážiť si z nej viac produktov..

baculka13

Ahoj Tinka,
ja asi 3/4 roka používam System Absolute a som veeeľmi spokojná. Som stredná, resp. staršia generácia a preto som tento prírodný výrobok uvítala. Som rada, že kozmetika sa uberá cestou prírodnej kozmetiky, čo je vo svete už dávno propagované a predávané. Náš organizmus je presýtený chémiou a preto pomôžme mu minimalizovať množstvo v tele aspoň v našom skrášľovaní.
Na vianoce som od rodiny dostala pod stromček aj Biolifting krém denný a
Biolifting nočný krém. Takže sa o seba starám. Doporučujem vyskúšať.

rew

Tinka777> prosim ta, aka je ta spirala? nerozmazava sa? a s makeupom si spokojna? mala som sice vzorku a zdala sa mi ok, ale chcela by som vediet ako sa osvedcil pri dlhsom pouzivani

Tinka777

ja som si kupila z assayu pred vianocami z akciovych balickov pura soft a dado sens,a make up a spiralu z dekorativky tie sa velmi oplatili.pokial viem tak tam vzdy maju nejaku akciu.mozno neskor budu nieco mat. sem tam kupujem aj z jvnatur stranky tam maju tiez na nejaky ich produkt akciu.chcela som sa opytat nemate niekto skusenosti so system absolute alebo naturoyale? nekupovali ste to niektora mamke alebo znamej ake s tym mali skusenosti?

kayla555

tak všetko je vybavene vzorky mi dnes poslali dufam ze pride co najskor, a este jedna mala otazocka kde kupujete tie produkty na assay.sk? alebo niekde inde s lepšími cenami?

lubica456

kayla,pokiaľ máš problém s mastnou pleťou + akné radsej si kúp Dado Sens Pur Derm, je to dermakozmetika, ktorá je určená práve pre aknóznu pleť. AB Purifying care je tiež super, ale skôr je vhodná ako prevencia pred akné, to by si mohla neskor uzivat, ked zmizne akne.Ja som mala dost skarede akne + citlivu plet, uzivala som Pur derm, upravila stravu a zbavila som sa toho:-))) aj ked to trvalo dlhsie ! drzim palce