Databáza hodnotených lekárov

sandy21

ja si myslim, ze lekari na slovensku sa napriek horsim vychodiskovym podmienkam celkovo dost snazia. mam moznost porovnat so zahranicim - viacero krajin zapadnej europy, pristup k pacientovi je mozno o nieco ludskejsi, ale s malou hlupostou si nevedia poradit, obycajnu bronchitidu natiahnu na 3 mesiace, neviem ci je to ich nizkou erudovanostou alebo aj tym, ze za kazdu navstevu, ktorych je dost, vytiahnu z pacienta 35 eur..
najma v poslednych rokoch mam zo slovenskych lekarov dobry dojem, ked si v zahranici so mnou nevedeli rady, vzdy mi doma rychlo pomholi

RNG

Ako sa hovori, bez vetra sa ani listok nepohne.
Kazdeho hodnotenie je subjektivne, cim viac prispevkov a vyssia statisticka baza, tym je to blizsie k objektivnemu.
Napr ked niektoreho lekara ohodnotia zle stovky ludi a dobre nikto, tak presa len, napriek tomu ze kazde z hodnoteni je subjektivne dava tomu lekarovi horsiu reputaciu statisticky, nez lekarovi o ktorom stovky spievaju chvaly a len zopar ho hodnoti zle.
Dobri lekari to pravdepodobne privitaju, zli lekari sa tohoto musia bat ako certa.
Toto strhava z nich plast anonymity a stit diplomov, ktorymi sa ohanaju.

bibi123

chyba mi tam jedna gynekologicka, ktorej by som dala -1miliard bodov za tu neprofesionalitu, neodbornost, povysenecke spravanie...
tak som prispela- uz som ohodnotila maximom mojho gastroenterologa, ktory je fantasticky...