Databáza hodnotených lekárov

SHAMIS

Z celého srdca si prajem, aby Mudr Kmecíková, alebo niekto z jej blízkych bol umiestnený na je paliatívke a "liečený" KCL a morfiom, to jej z úprimnéhpo srdca želám-

Pacientka

Chcete vidieť prvotriednu starostlivosť s príjemnou doktorkou a výborne vybavenou ambulanciou?!? Prídite k MUDr. Eve Gibalové - BA Petržalka, pediater.

Laurina22

Absolutne nerelevantne.Poznam damy,ktore su zamilovane do svojich lekarov a hodnotia ich pod roznymi nickmi a este aj napadaju diskutujucich a prispievajucich,ktori ma nazor negativny

Cize o com to je?O nicom.

Soraya

MuDr. Andrej Šteňo - neurochirurg v nemocnici na Kramároch. Arogantný prístup počas ambulantného "vyšetrenia." Nedoruzumenie vyplývajúce z nejasne formulovaného odporúčania z prepúšťacej správy 90- ročného cezpoľného pacienta, následkom, ktorého pacient nemohol byť vyšetrený a ktorý potrebuje v mieste bydliska vybaviť sanitku do Bratislavy (čo nejde len tak rýchlo) vyriešil systémom : "Mňa to nezaujíma, buď príde zajtra, alebo načo". Nebol ochotný vôbec vziať do úvahy, že vo vyše 30 stupňových horúčavách bez šance vybaviť sanitku a aj vzhľadom na to, že môj zamestnávateľ nie je na špagáte a nečaká, kedy MuDr. Šteňo dá termín zo dňa na deň rodinnému príslušníkovi svojho zamestnanca, to nie je možné.

Cronicle

Veľmi zlé skúsenosti mám s ambulanciou MUDr. Tatiana Kráľová - IMUNO s.r.o. - prístup mizerný, lekár Vám ani neporadí čo ďalej, do lekárského záznamu mi napísal také vyšetrenia, ktoré mi ani nerobil.

MUDr. Gabriela Tokarčíková - Dermatovenerológ (kožné) - odborníčka na prvý pohľad - bol som za ňou poslaný od inej lekárky s výmenným poukazom, aby mi urobila testy, ona namiesto toho pozrela na môj problém a bez akýchkoľvek vyšetrení urobila záver. Do lekárského záznamu mi napísala tiež to, čo sa ma ani nepýtala, tak som sa jej opýtal, odkiaľ má takú informáciu, že si to dovolí napísať do lekárského záznamu. Musel som si pýtať lekársku správu, aj tú mi ledva napísala.

buska

Aj ja mám ylé skusenosti s MUDr Bláhovou aj Mnichovou.
V Košiciach treba na endokrinologické vyšetrenie čakať aj 4 mesiace.

buska

Presne tak,najprv rodinovala na mojzesovej,potom na Krivej a potom na Panelovej alebo Tehlovej a teraz zase na krivej...tak nech sa vráti na rovnú a začne poriadne pracovať a byť zodpovedná a ochotná..hlavne nech chodí do práce !!!!

sanike

Doktroka Mnichová je nanič,stále sa sťahuje.Mala bz si kúpiť maringotku y cirkusu.Nemôžem ju doporučiť,je to endokrinológ len omylom.