Databáza hodnotených lekárov

teta dora

lucy, nevyhodia ho. Jeho zamestnavatel bude rad, ze usetril peniaze za administrativne spracovanie vykazu pre poistovnu-EU poistenci totiz musia byt vykazani zvlast a robi to len problemy.
Skor ho potlapkaju po pleci.

lucy167

Mňa ošetroval lekár v Trebišove na pohotovostnej,MUDr.Anďal a keďže mám europsky preukaz poistenca,lebo pracujem v Rakusku a tam si platim odvody,že či ma má on zadarmo osetrit a rakusania vezmu jeho plat za osetrenie,a nech sa idem dať tam vysetrit na pohotovostnu,a podla neho nemam narok na osetrenie.Dúfam,že ho za to vyhodia!!!

majka_21

stranku nasilekari.sk poznam. ale neviem, ci sa daneho hodnotenia moze drzat clovek, ktory hlada odbornika a lekara nepozna. ja sama poznam niekolkych lekarov, ktori su dobri odbornici, ale na tejto stranke su hodnoteni negativne. podla mna clovek by sa mal obratit skor na pribuznych, znamych a tak... a podla toho si vybrat lekara - podla odporucani. napr. moja neurologicka bola hodnotena myslim dvoma komentarmi ako zla odbornicka, avsak ja som pridala hodnotenie, ze som s nou velmi spokojna. a to je iba jeden z prikladov...

VIETOR V PLA

slovenske zdravotnictvo je v riadnych srackach
je vrchol ked vam popalia pri operacii nohu,podate na nich staznost,ked pridete k panovi doktorovi odmietne vas osetrit lebo sa na neho stazujete a cepuje vas jak neposlusne decko
s lekarmi na slovensku mam velmi zle skusenosti
a urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou proti tomu nic nezmoze.je to len dalsia darmozracska byrokraticka fraska
lekari s ktorymi mam zle skusenosti:
mudr. Steno -bezohladny pristup
mudr. Torok -nezodpovedny pristup
mudr. Michalko -vrchol kretena
mudr. Murarik -odmietol ma operovat

ZRANENÝ

MOJA REAKCIA NA ZDRAVOTNÍCTVO

V ROKU 2010 SOM MAL VÁŽNY ÚRAZ, LENŽE RIEŠILI SA NEPODSTATNÉ VECI A JA SOM O NICH NEVEDEL A NESÚHLASIL BY SOM S NIČÍM.

LEPŠIE POVEDANÉ LEKÁR ZANEDBAL ZDRAVOTNÝ PROBLÉM PACIENTA A TERAZ SÚ VÁŽNE NÁSLEDKY, KEDŽE MI POTREBNÉ VECI NIKDO NIKDE NEZAPISOVAL POISŤOVŇA SA ZDRÁHA S VYPLATENÍM NIE MÁLEHO POISTNÉHO.
LEKARI MA VLASTNE OKRADLI O TO, NA ČO MÁM NÁROK A JEDNOZNAČNE POCHYBILI.

KEĎ SA LEKÁR SMEJE PACIENTOVI, TAK TO JE VRCHOL - VÁŽENÍ.
JA SOM NAŠTUDOVAL VIAC, AKO NIEKTORÍ MUDRLANTI ZA 6 ROKOV, KTORÍ SI MYSLIA, ŽE SÚ NADĽUDIA A BOHOVIA.
KEĎ VÁM LEKÁR S 35 ROČNOU PRAXOU POVIE, ŽE NEVIE, TAK TO JE CHUDÁK A NIE DOKTOR.
A TOTO PLATÍME, NO NIKDY.

A EŠTE JEDEN ODKAZ PRE JEDNÉHO VOJENSKÉHO ARMÁDNEHO LEKÁRA, VLASTNE NESCHOPÁKA, AK TAKÝTO LENIVEC BERE 1800 EUR, TAK UTEKAJME ODTIAĽTO, ZO MŇA SI ŽIADNY VOJENSKÝ DEBILNÝ DOKTOR SRANDU ROBIŤ NEBUDE.
NA VÝBORNÝ POSMECH, SOM NEZABUDOL A NEZABUDNEM NIKDY.

ozonka

Ja mam zatial len zlu skusenost s lekarmi. Ked som mala bolesti v križoch a pritom mam problem s medzistav.platničkami tak mi moja neurolo.odmietla vypisať žiadanku na ozonoterapiu.Drzo mi šmarila CT papier a povedala, nech si ho tak sama vypišem, že ona si so mnou nebude kaziť bližiaci sa vikend.Clovek znesie vela ked ma bolesti ale to ma urazilo ako keby som bola daka simulantska chudera.Podala som na nu stažnost.Dalšia neurologička mi povedala že to si len ja myslim že mam problem s platničkou.Zevraj to mam po pôrode a to už je 10 rokov po tom pôrode.Hlavna vec že mam už za sebou druhu ozonoterapiu.Vdačim tomu zatial len mojej obvodnej lekarke.Takže neviem načo su tu odbornici ked maju pomôcť ,tak robia len naschval zle ,a spravaju sa arogantne.