Aku sedacku?

kolacikova

..erina tam majú dobré ceny, my sme tam aj posteľ do spálne kupovali, chceli sme s mužom už tak lepšie sa vyspať, predsa len už nemáme 20 a chceli sme niečo čo bude dobré aj pre náš chrbát a tam ozaj majú širokú ponuku..

marinina

COJA - Látkové je lepšie za mňa, je to aj taký príjemnejší materiál a teraz inak po novom roku kadejaké výpredaje, tak treba pozrieť, myslím, že teraz je ideálny čas na takéto veci. Keď niečo nové chceš kúpiť.

Chrisiana

coja to je podľa mňa rôzne, každý to má inak, ja mám radšej látkové všetko, aj sedačku, aj kreslá, čiže mne viacej by sedela takáto možnosť, ale ideál je ísť niekam na predajňu a si skúsiť :)

erina24

toho je veľa, záleží kde budeš kupovať, čo mne sa u Kondelu pozdávalo, tak to okolo troch stoviek stálo, čo si spomínam a to mi prišla úplne taká normálna cena, prijateľná ;)

magdi_na

erina to je veľmi dobrá vec a také, čo sa dá dať aj do polohy ležmo, to je najviac. Sme si také skúšali a osobne ma to oslovilo a keď domov kreslo, tak také!

erina24

starším ľuďom myslím, že by nebolo na škodu aj nejaké masážne kreslo, nejaké také polohovacie, aspoň teda mne sa to zdá ako dobrá voľba, lebo môj muž napríklad fyzicky pracuje a to keď ho vidím aký chodí unavený, tak rozmýšľam, že niečo také by som mu kúpila.