Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

vrr

andy, bolo fajn:) taka postsatrsia teta v bielom plasti s okuliarmi co sa stale usmieva a prikyvuje, myslim ze u psychologov a psychiatrov je to zaruceny pristup, asi najistejsi, nikdy nevies aky cvok ti prisiel:)

vrr

:) dakujem, kyblik no..neviem ci sa citim na to dnes. asi este nie. mozem sa vyhovorit na unavu, to ze som v praci a ze sa musim ucit na skusku, lebo to vsekto je pravda, ale pravda je aj ze neviem ci by som tam len tak takto teraz vedela ist. keby sla aj alti a gabi tak by som si aj trufla. a ty tam ides? ty tam chodievas? odkial si?

sara

vrr:ano myslela som to tak ze je platena,musis si to sama platit.hej mas pravdu takych je vela,ale tato sa konkretne specializuje na ppp...

daga

Ahij dievcata, uz dlho som sem nic nepisala, ale teraz mam naozaj silne obavy, velmi som schudla od vtedy, co som bola na lieceni, opat mam kruhy pod ocami, no hroza, najhorsie je, ze sa obavam reakcie otca, lebo, ked vybuchne, nevie sa ovladat, dokazema vyhodit z domu, je to strasne, nechcela som schudnut, no stalo sa, nezvladam kazdodenny stres, zhon, mala som skuskove obdobie a to mi tiez nedodalo, profesorka ma nemusi a snazi sa mi dokazat, aka som hlupa, ja uz fakt nevladzem, v brusku citim neustale napatie, neviem co mam dalej robit, uz ma nic nebavi.

vrr

sara, ta platena liecba, znamena platena psychologicka?:) lebo tkaych je kopa vsade. i ked tamta sa asi specializuje na PPP vsak

vrr

alti no tiez som sa divila, ale ona si mysli ze jedine psychiater, ale tak povedala som jasne a viackrat nahlas:), ze chcem psychologa a ze ja si myslim, ze mi pomoze uz len z toho dvovodu ze pocujem od vas tu, aj od inych ludi, ze psycholog je dobra vec, ak je to dorby psycholog velmi pomoze. tak dufam ze tato pano psychologicka bude dobra, len neivem, co urobim, ak mi nesadne. lebo napsoledy som skusiola psychiatricku pred tristvrte rokom a nesadla mi a aj som sa na to zas vykaslala. ale uz sa na to nechecm vykaslat. a tiez si myslim ze to ta doktorka obvodna povie mojej mame lebo mama tam chodi dost casto a uz dlllhe roky. a nech:)

sara

vrr: v pezinku robia aj ambulantnu liecbu,len viesmusis si to platit,kazde sedenie,bo to je sukromne....ale urcite chod k nejakej psychologicke,pomaha to...mne to pomaha aspon v tom,ked uz v nicom inom nie,ze sa mam komu vyrozpravat