Svojpomocná skupina pre poruchy príjmu potravy

vrr

kyblik:) no dneska si nejak neodpisala vcas tak uz je aj jedno to riesit. budeme riesit ked zas pride cas o dva tri tyzdne

kyblik

stacinka aj my sa tesime ze si bola, naozaj:)
Prave sa tak zamyslam nad sebou ze ked sa niekde vyskytne tema "jedlo" alebo "PPP" tak som vyklepana ze ani neviem hovorit, nechapem zo seba...si pripadam jak schizo normalne :))
Vrr, jasne chapem, aj ja som potrebovala cas dokym "som sa na to citila" :) a ano chodim na skupinu a som z BA :)

stacinka

baby, ja som tak rada, ze som tam dnes bola.. viem, ze som vam to v zavere povedala, ale mam pocit, ze to musim povvedat celemu svetu:)

zazie2112

jej dnes je skupina?kurna uplne mi to vypadlo, mam novu robotu a nejak zhurta sa to rozbehlo ze stracam pojem o case. Kurna uz by som fakt chcela ist, ved som bola len raz.:(

Alternativa

Jaj, keba som bola psychologicka, tak by som Vas zlanarila ku mne, dievcata :o). Mam radost, ved poznate moj nazor na sedenia so psychologmi - su VSEOBECNE prospesne. Len musime chciet a otvorene so psychologickou komunikovat :o)
Vrrkulka,
ja odchadzam na liecenie, takze budem tu az po 17.2. Myslim, ze Gabina by aj rada isla, naznacila to tu.