Schwarzkopf - perfect mousse

Lady Victory

tak vlasy mám už nafarbene,perfektne sa to nanášalo,a dosť rýchlo...a maš pravdu zdalo sa byť málo a pri tom mi tam ešte aj ostalo lebo som to už nemala kam dať :)

vlasy sú ešte mokré ale vyzerá to že to bude posledny odtien z tej 465 :)

kedže podklad mám tmavši.....

Jajka11892

Luci.01 - Mala ale to som si už odfarbovala dávnejšie takže ja som mala už aj svoje vlasy dosť vyrastené a odfarbené len na koncoch.

Jajka11892

Luci.01 - ja som mala tiež blond vlasy svetlý blond. A rozhodne si kúp svetlejší odtieň ako 800 lebo ten chytá o dosť tmavšie. V mojom prípade som mala vlasy ako je na obrázku pôvodná farba vlasov tak prvá od vrchu a chytilo mi to tak ako keď si pozrieš pôvodná farba vlasov tak ten úplne na spodku. Ale zvykla som si na seba a aj okoliu sa páči moja farba len to bol pre mňa šok! Inak je to dobrá farba a hlavne sa ľahko nanáša. :)

Luci.01

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať či túto farbu už niekto použil aj na odfarbované vlasy, ja mam svetlý blond a chcela by som mať o odtieň až dva tmavšie vlasy, ďakujem :)

Jajka11892

Ja som to tiež len tak prevrátila ale potom mi už občas nešla ani pena ale iba voda.. tak asi to bolo treba prevrátiť dva krát podla mňa :D Ja som sa akurát vrátila zo zumby božee som bola druhý krát s kamarátkou ale je to riadna sranda. Som zvedavá či schudnem

Lady Victory

Jajka.....som študovala návod a tam je dokonca výkričníkom napísane že flaštičkou netrepať!no keby som to nečítala tak nastopro tym zatrepem jak o život :) že to stačí iba raz otočit dole hlavou....a to sa potom tak dobre premieša?! sú to mi novinky =D

Lady Victory

tak už aj ja mám taštičku.. aj tu čokoladovo hnedu farbu som si kupila :)) v piatok sa nafarbím tak potom podám hlásenie =D

a tie vzorky hnusaci ja mám od nivea iba jednu vzorku-dennú...to linnere mám modre..a ten sebamed je tekute mydlo pre tvár a telo(takže čistiace)....

tak mi to dali v BA....

dskjf

Niee, ja som mala modru vzorku, nie oranzovu :) takze asi v kazdej taske su ine vzorky.. Ten sebamed neviem :) asi sprchac :D