Schwarzkopf - perfect mousse

Jajka11892

Ani aj som to neštudovala ale tak ja som zasa pre zmenu použila ten sebamed na tvár tak dúfam, že to nieje sprchovací alebo na intímnu hygienu a ten Lirene je na celulitídu :D Alebo možno je viac druhov mne sa zdá že je to na celulitídu taká oranžová fľaša tam bola na tej vzorke nakreslená :D:D

dskjf

Tiez som bola vcera po tu tasticku :) a nivea vzorky boli na vrasky..to male balenie sebamedu je co?? este som to nestihla prestudovat a neviem ci je to sprchový gel, al. mydlo na intimnu hygienu .. a vzorka toho kremiku lirene bola na celulitidu?? Tusim som tam videla ze denný krem .. dufam ze to nebolo na celulitidu, ja som ho dnes rano pouzila na tvar :D

Jajka11892

Neni zač. Ten krycí krémik bol už pred tým. Je to také maličké ale na vyrážky je to v pohode keď si to dáš pod make-up :) A keď sú tie kupóny na zľavy tak sa to oplatí inak je to dosť drahé táto značka. No ako ktoré výrobky. Však za 30 bodov to je super. A to sú dá sa povedať tie body štartovacie od DM čo sme mali hneď 50 bodov.

Lady Victory

Jééj si zlatá že si mi tu všetko porozpisovala :)))
no od sebamedu mám taky penový odličovač a tiež sa mi zdá že mám krajšiu pleť po nom..niečo na tom bude :)

no vcelku dosť tam toho je kedže je to zadarmo :o) čo v dnešnej dobe málokedy je....

a bol aj nejaky krycí krem od sebamedu?ale nie traz čo naposledy poslali tam bol ten gel že?

Jajka11892

No sú tam tie kupóny, sebamed mydielko, nejaká brožúrka,jedna žiletka, max factor dve vzorky make-upu "second skin foundation", nivea tri vzorky - denný krém s OF15, očný krém, nočný krém a vzorka lirene krém proti celulitíde. Zľavy sú na: Max factor maskare 2000 celorie za 5,45€, S-he make-up mousse za 2,15€,adidas voňavka za 3,33,L´oréal revitalift za 8,35€,garnier krém na ruky za 1,33€ a l´oréal odličovač očí za 3,60€... Škoda, že nieje nejaké zľava ne sebamed lebo ako som si kúpila ten krycí krémik a gél na tvár čo boli za akciové ceny tak sa mi tá značka začala páčiť. Strašne mám v pohode pleť teraz. :))

Lady Victory

Kokosový to ano,aj ten som mala ale v tube...a tiež je to perfekt vona!
tak ju máš?a tie vzorky na obrazku bol ukazany aj ten sebamed,nejake krémiky,,,ja som ešte nebola....

Jajka11892

Ďakujem za radu. Ja som mala balea také kokosová v kelímku a to bolo tiež úžasné. A balea má naozaj skvelé veci za super ceny. No dnes som si bola po tú kapsičku a mám strašnú radosť z toho. Síce som skoro zmaturovala pri tom stojane na vytlačenie kupónu lebo bola tam iba jedna predavačka ale nakoniec som ho vytlačila :D:D

Lady Victory

Tak vieš čo si určite kúp v DMke-telové mleko od balea-velke 400 ml s vonou peachy-rose(balene v ružovom obale-ja tam aj nakreslena ta ruža a broskyna)stoji nejak 1,70?no proste do 2 eur ale je bohovske...balea ma skvelé vonavé aj sprchove gély :o))

Jajka11892

Ja sa už teším na tú taštičku a ešte chcem telové mlieko. Lebo dnes som prehádzala všetky krabice doma a nič som nenašla! tak som to vyriešila tou malou niveou celú som ju na seba minula :D:D:D No a o tých kryštáloch som nepočula ale zdá sa mi, že v DM majú niečo na vlasy také podobné asi od nivei je to sprej na lesk vlasov ale neviem či je to ono

Lady Victory

To zase ja rúže moc nemusím :)
No so zvedava či to ajtra v DMke budu mať(všetko čo ja chcem =D )

inač dosť som čítala na forach že na lesk pre vlasy sú velmi dobre " tekuté kryštály" to je nejaky sprej..nahodou si neskušala alebo niekdo v okoli?
lebo dosť kladne sa o tom píše :)