Odstavovanie

lost

BJ - to odstavuje "zmacknutim" ? :)
mozno je to lepsie (teraz sa mi nechce citat), ale tak ist oodstavuje aj moja mama jablka na jablny kolac :D
stlaci rukou a je to :D :D :D
ale teraz vazne..
neEEEEeeee.. nechce sa mi verit ze som kupil taky smejd kde mi zabije vitamin :(
tych 13500 otacok bude asi masaker pre tie vitaminy...

vevericka

BJ nechcelo by to skor relevantnu studiu od nezavisleho zdroja??? akonejaka firma robi reklamu svojmu vyrobku: len nas odstavovac odstavi najviac a najlepsie ..tie do inych firiem nie..kupujte len ten nas najsamlepsi..prosiim ta, ved do reklamy natrepu cokolvek..nemaju tam odkaz ako to merali a ni kto to meral a ci to bol niekto nezainteresovany..

lost

www.mall.sk

vysoka efektivita.
z jablka napriklad ziskam takmer 800ml z 1kg.. (80%)
niekde som na to aj cital recenziu..

len to neber z kamenneho obchodu kde to stoji 220 eur... v tom mall bola najnizsia cena, v case ked som to ja kupoval..

trochu vysoka, no ale je to genialny odstavovac..

BJ, ten link co si poslal, ten je NAJLEPSI moznny odstavovac co sa da zohnat? 1045 eur je zuajimava cena :D

BJ

Je to hlavne o cene, lepsie odstavovace zacinaju nad 200 euro, Angel Juicer je jeden z najlepsich pre domace pouzitie, bohuzial je velmi drahy. Taky rozumny stred, co vela ludi voli, je Omega Juicer (alebo Hurom), stoji cca 350 eur.
Vo vytaznosti ani kvalite stavy sa na Angel nic nechyta, ale Omega ma okrem ceny vyhodu aj to, ze sa lahsie umyva, co moze byt pre niekoho velke plus. Na druhej strane, Angel dokaze bezproblemov odstavit aj orechy a urobit z nich orechove mlieko, alebo z duziny cerstveho kokosu vytlaci kokosove maslo.

Odstredivky vo vseobecnosti niesu moc dobre, pretoze nicia cenne latky, avsak vyhoda je, ze odstavuju velmi rychlo. Preto v prevadzkach casto maju odstredivky, aby ked dojde zakaznik, mal co najrychlejsie hotovu stavu. Odstredivky, hlavne ked su vysokootackove, su aj velmi hlucne. Angel napriklad odstavuje tak potichu, ze mozes odstavovat aj o polnoci, a uz do druhej izby ho nepocut... hluk robi jedine krajanie zeleniny, a to, ze zapipa, ked sa spusti. :-)

BJ

Jasne TrainingBoy, nic sa neznici...
co tak si trochu nastudovat tematiku, predcim sa vyjadris.

www.angeljuicer.com.au

pozri si najma porovnanie ziskaneho horcika a vapnika medzi beznym (odstredivka) a dvojhriadelovym nizkootackovym odstavovacom.

TrainingBoy

Najhodnotnejsia? Co tym myslis? Aby sa neznicili vitaminy? Tou rychlostou ako to cez to prejde to velmi nestihne. Osobne si neviem predstavit co by tomu mohlo ubrat na hodnote, ale taky dobry odstavovac je napriklad od Philipsu, nerezova farba, nazov si nespominam. Kvalitka, ale to cistenie ma teda dost ubijalo, ked to robis kazdy den, tak som prestal :) Podla mna je dolezite aby co najviac stavy dostal z ovocia a tento to vedel.