Odstavovanie

ja888

Tie najkvalitnejšie sa pohybuju okolo 400 eur a vyssie.
Medzi najkvalitnejšie mixery patria vysokootackove mixery ako bledtec a Vitamix, potom si tu este revoblend,bianco, harrexco.
lacne napodobeniny vitamixu ale este vzdy lepsie ako obycajny mixer su g21, omniblend. Kto chce dobre a nahladko umixovany hlavne zeleny smoothie musi mat vysokootackovy mixer. Ten zvladne aj orechy...

najkvalitnejším odstavovacom na trhu je angeljuicer a green star elite. To su horizontalne snekove odstavovace.
Potom idu az vsetky ostatne odstavovace. A vzdy zavisi od toho co chcete odstavovat. Ci hlavne listy,alebo ovocie.
Najuniverzalnejsie su kuvings a omega a hurom a sana. Cixe vertikalne odstavovace ale tie neodstavia travy - teda listy, buriny,zeleru len malo,celkovo tvrdé veci...

DinaD12

podla mna ci uz na mixer alebo odstavovac treba ratat 100 aspon, kupovala som lacnejsi sice bo som chcela usetrit ale to bolo onicom :( aj tak som nakoniec kupila dalsi

MariNAri

ja mam aj mixer kupovala som tiez kvalitny aby to rozmyxovalo vsetko ale mam aj zvlast odstavovac ktory pouzivam pravidelne, ma to predsa trosku iny efekt :)

DianaA

ja pouzivam odstavovac oravu os-150 kupovala som ho len nedavno ale je to fakt dobra vec, rano sa pokusam stale odstavovat detom ovocie, ta chut a vitaminy no neda sa to porovnavat s dzusmi a pod. co kupime v obchodoch. vrelo doporucujem :)

Santana17

Určite lepšou voľbou je kvalitný mixér, pretože cukry sú v ovocí naviazané na vlákninu a majú pomalšie uvoľňovanie.

Keď piješ len šťavu, je to cukrová voda. Vitamíny samozrejme ostanú, ale okrem vysokého cukru, môže to trošku zdisregulovať trávenie.

Preto mixér, nejaký, čo má otáčky aspoň 500W. Rýchle a zdravé smoothie.

mirija52

tiez mam kuvings, vykonny, maly, dobre sa cisti, siroka nadoba na vkladanie, urcite sa investicia oplati pre tych co casto odstavuju