Odstavovanie

MariNAri

ja mam aj mixer kupovala som tiez kvalitny aby to rozmyxovalo vsetko ale mam aj zvlast odstavovac ktory pouzivam pravidelne, ma to predsa trosku iny efekt :)

DianaA

ja pouzivam odstavovac oravu os-150 kupovala som ho len nedavno ale je to fakt dobra vec, rano sa pokusam stale odstavovat detom ovocie, ta chut a vitaminy no neda sa to porovnavat s dzusmi a pod. co kupime v obchodoch. vrelo doporucujem :)

Santana17

Určite lepšou voľbou je kvalitný mixér, pretože cukry sú v ovocí naviazané na vlákninu a majú pomalšie uvoľňovanie.

Keď piješ len šťavu, je to cukrová voda. Vitamíny samozrejme ostanú, ale okrem vysokého cukru, môže to trošku zdisregulovať trávenie.

Preto mixér, nejaký, čo má otáčky aspoň 500W. Rýchle a zdravé smoothie.

mirija52

tiez mam kuvings, vykonny, maly, dobre sa cisti, siroka nadoba na vkladanie, urcite sa investicia oplati pre tych co casto odstavuju

JASOM

Ked si clovek vyberie odstavovac ktory mu najviac sadne, tak ho to bavi a je priprava lahka. Umyvanie moze byt tiez dost v pohode. Ale tak motivacia je dolezita. Ked chyba, tak smola. Ja stavy milujem a odstavujem denne, ked ine nie tak pomarancovu stavu.