Odstavovanie

Tyia

Mi mame catler je 410 a som s nim spokojna.bol sice drahsi ale duzinu premeni na penu a vobec neni duzina v dzuse,odstavuje rpzne druhy ovocia aj zeleniny :)

0vecka

Klara154 ee to som nepovedal... ale taka stava ma v sebe zbytocne vela cukru a ziadnu vlakninu ... a tie vitaminy co tam su aj tak nepotrebujes ak jes dobre

0vecka

odstavovanie ovocia je blbost a nema so zdravou stravou vela spolocneho...

ked to uz chcete zdravo tak to radsej hodte do mixeru... co sa zeleniny tyka tak to netusim ale asi to bude tiez humus...

zuzanka96

tiez mam ten kuvings odstavujem niekedy aj dva krat denne a to siroke hrdlo je super, clovek nemusi krajat na male drobce

betka85

my mame Slowstar a sme spokojny, drt ostava sucha, odstavy do poslednej kvapky, dizajnovo je pekny a nie je velky.

TerkaBr

Začala by som typom odšťavovača, najbežnejšie - odstredivé a šnekové, keď chceš odšťavovať bez problémov len klasické ovocie a zeleninu, tvrdšie ako sú mrkva, petržlen, cvikla, tak je fajn odstredivý, ten však pracuje pri vyščích otáčkach, vzniká teplo a to znehodnocuje (oproti napr šnekovému) kvalitu šťavy, takže ak ti zaléží aj na tom a chceš odšťavovať aj menšie a makkšie druhy ovocia a zeleniny, tak rozhodne šnekový, ja mám napríklad Sana Juicer EUJ-808 a objednávala som ho z eshopu www.eujuicers.sk kde sa inak tiež dozvieš aj viac info k tejto problematike, ja tam teraz chodievam po recepty :)