Odstavovanie

martina88

teraz na vitarian. sk maju super akciu k odstavovacu hurom, svokrovci kupovali a vybrali si noze reggio v hodnote 40 euro
www.youtube.com

chryzantenka

odporucam tiez snekovy, predtym som mala lacnejsi a drt sa dala znovu odstavovat, tiez mam hurom a spokojnost, kdo odstavuje kazdy den, oplati sa investicia urcite a to smothie je tiez super vec nemusi byt mixer koli tomu kupeny

Kovalickova

ja mam nizkootackovy odstavovac orava os 149 a som spokojna az az ... lahke rychle umytie, odstavi vsetko aj cviklu aj ribezle a nadobku na stavu ma 1l

martinkaa42

ja mam hurom a som nadmieru spokojna, kazdy den bud stava alebo smoothie musi byt, urcite kdo chce odstavovat pravidelne oplati sa investovat do snekoveho, v tych lacnych ked som mala som mohla drt este raz odstavit, tolko mi v nej ostavalo

mariamaria32

urcite odporucam snekovy, je ich viacznaciek, treba si poguglit, my mame kuvings drt ostava uplne sucha a to sirokeho hrdlo je tiez velka vyhoda, konkretne kuvings maju dobry vyber na vitarian. sk aj my sme kupovali odtial

DadkaDadka

my sme sa radili tipmi z internetu, ale nakolko sme chceli aj cenovo dostupný aj výkonný odšťavovač tak sme sa rozhodli pre šnekový orava 151a a perfektne zvláda dokonca aj mätu a maliny čo býva veľmi často u odšťavovačov problém :)