Odstavovanie

dancingQueen

Dobrý deň, ja mám skúsenosť s perfektným odšťavovačom www.eujuicers.sk Je síce drahší ale investíciu rozhodne neľutujem. Odšťavuje skvele, šťavy sú lahodné a dokonca sa aj jednoducho čistí. Mám naň aj dlhú záruku a bezplatný servis....Naozaj vrelo odporúčam :-)

redka

Snek je skor setrnejsi. Vraj centrifugy su menej vytazne a tym rychlym tocenim vraj mozu nejako narusit, vnehodnotit vitaminy a enzymy. Ja som mala odstredivku ale pre hlucnost a blbe cistenie som ju predala a kupila sneka omegu a som maximalne spokojna.

Weve

Ahojte,

je pravda, ze snekovy odstavovac lepsie oddeli vlakninu od stavy a tym produkuje stavu, v ktorej je menej dusicnanov? I ked celkom nerozumiem tomu, ze prave snek lepsie oddeli vlakninu, ked stava z neho je hustejsia. Poznate niekto odpoved?
Dakujem

Veronika

lost

heh no a efektivita 10%? :D

ty mi pripominas moje dectvo, ked som namiesto kostky vypluval ceresne (a kostku zjedol)

chruno

a ja si hodim zeleninu či ovocie do úúst a tams i ho odštavíím :) ostatne vyplujem to je odštavovač ktory zachova všetky vitamííny a enzými, teda pokial mate zuby :) lacnejši už nenajdete

RNG

Nedostatocne umyvanie korenoivej zeleniny ma za vysledok stavy nakazene roznymi bakteriami a plesnovymi kulturami a tie mozu zautocit na zaludok a znicit jeho schopnost produkovat ochranny maz proti kyselinam, najma velmi silnej zaludocnej kyseline.
Zeleninove stavy(alkalicke) vo vacsich mnozstvach neutralizuju zaludocnu kyselinu a v zaludku sa pri nedostatku kyselin mozu rozmnozovat rozne skodlive mikroby, ktore inac dostatok zaludocnej kyseliny znici.
Takze pozor na velke davky z odstavovaca!!!

BJ

alena.m... ale no tak, naisto to nebolo stavami. ... ani najkyslejsia stava nema pH nizsie, ako zaludocne stavy. Ani najagresivnejsia ovocna stava, nieje tak agresivna, ako zaludocne stavy. Takze, to co ti znicilo zaludok, bolo nieco ine. Zaludok je velmi odolny nato, aby ho znicili nejake stavicky.

watermelon

este mi napadlo ze si vyberaj aj podla otacok, cim menej, tym kvalitnejsia stava ostane, tym setrnejsie odstavi co sa tyka enzymov a vit.