Odstavovanie

MonPiqueNique

My mame Sana Juicer by Omega EUJ-808. Stoji viac, cca okolo 400 eur ale je vyborny. Zeleninu a ovocie lisuje tym padom nedochadza k oxidacii tak rychlo a stava ma ovela viac zivin a prospesnych latok ako ked pouzijete iny typ odstavovaca.

Odstavujem takmer vsetko co sa odstavit moze: citrusy, korenovu zeleninu, bobulove ovocie, listovu zeleninu (salat, spenat, kel...), bylinky, zazvor, brokolicu, kapustu, kalerab. Jedine co neodstavi a co sa asi ani odstavit neda je banan a avokado, a podobne "mazlavejsie" druhy ovocia a zeleniny.

Jednoznacne odporucam.

tamarka78

zase pre mna to neboli zbytocne vyhodene peniaze, ja ho vyuzivam sice uz pomenej ale ked mam chut tak si vzdy odstavim ovocicko a zeleninu

Kremeše

Ja osobne by som si už odšťavovač nekúpila - sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ako sme ho kúpili, raz vyskúšali, odvtedy je v skrinke a nik oň ani nezakopne.

Janka15

ja by som tiez u takych veci nesla nejak pod 100e, tie drahsie su kvalitnejsie nadarmo. ja mam doma oravu S150 to este cenovo sa da, ak si ochotna priplatit je tam este s151 a ten vyzera fakt bozsky :D ten uz odstavni podla mna vsetko. ale ja som spokojna aj stym mojim, zatial som u neho nemala ziadne problemy