preco musia vsetko zeny tolerovat

Príspevok v téme: preco musia vsetko zeny tolerovat
prestavka

Preco musi zena tolerovat to, ze jej chlap sa otoci a pozrie za peknou zenou, lebo nejaky psycholog povedal, ze to je prirodzene pre muzov?
Preco nedokaze muz vnimat iba tu svoju ale pozera aj po ostatnych?
Neviem ako vy damy, ale ja ked mam priatela alebo manzela, tak su mi vsetci ostatni muzi ukradnuti, neexistuju pre mna, to nie zeby som si to takto sama namyslala, u mna to takto funguje automaticky. A kedze poznam vela zien, viem, ze vacsina zien je taka, ze to vnima presne ako ja.
Prosim o vyjadrenie aj muzov. Dakujem

GiovanniX

vo vztahu to aj u mna tak funguje,ako u teba,mozno prave preto ze vazne berieme vztah a nie len tak ze si,ale aj nie si v mojom zivote:D

INSOMNIA

Ahoj..presne s tebou suhlasim.. a chcela som inak aj takuto temu zalozit..ale je to zbytocne kazdy chlap by sa ozval a obhajoval sa ach... ja tiez mam ostatnych chlapov na haku..oci mam len pre nho! ja uz neviem ci chceme az tak vela od osoby ktora nas ako hovori miluje..

Classickaa

Prestavka: Och, a ja som si myslela, že som na tomto svete jediná, ktorá ma takýto problém. Tiež tomu nerozumiem. Ale mne sa to zdá drzosť, keď chlap ide so mnou a sa pri mne otočí po nejakej fajnej kosti:). Cítim sa potom ako nejaká škrata. Minule som tiež išla v autobuse a bol tam párik, stála som tam sama a ten chlap na mňa žmurkol a usmial sa a to dievča vedľa neho mu ležalo celé zamilované na ramene a nič si nevšimlo. Až sa mi zahmlelo pred očami. Chlapi, vážne už to trošku preháňate. Alebo som divná ja? :)