Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

slniečko89

ahojte, ja mám tiež ten problen z nadmerným ochlpením ..uplne všade a fakt neviem ako si tie chlpky mám odstranovat aj na bruchu...čo je na tu oblast naj??...a tomu endokrinologovi sa mám ako objednat? normálne tam mám zakolpat na dvere alebo najprv musím obvodnému?..pls poradte mi dakujem

bibi1234

opica-s tym nic neurobis, ked sa s tym trapis, predpokladam, ze mas tak do 20rokov. Na lasery som bola pred 2rokmi-bikiny, lytka, stalo ma to asi 1000eur,kedze byvam s frajerom a nechce sa mi potit v teplakoch a ani kazdy druhy den holit... efekt skoro ziadny. laser ti zachyti len cierne chlpky, kedze mlade telo sa rychlo regeneruje, chlpky sa ti obnovia, aj ked korienky boli vypalene... sestra sa s tym dost trapila-chodila na lasery celeho tela-minula na to cez 4000eur!!!dala si robit brucho, nohy, chrbat, tvar, pazuchy... efekt tiez ziadny, musi sa holit, teraz sa nad tym smeje a vravi, ze si mohla radsej kupiy za to auto... ked som mala 17trapilo ma to, holila som si chrbat, ruky, brucho,...vobec nie je pravda, ze by holenim chlpky na tychto miestach zosilneli... ak mas posunuty prah bolesti vyskusaj brazilsku depilaciu alebo strojceky na vytrhavanie chlpkov... hlavne z toho nebud smutna, deju sa aj horsie veci, garantujem ti, ze za par rockov ta to trapit uz nebude:)))

opica:((1

caute ja mam taky isty problem ako vy proste chlpy vsade ci chrbat ci stehna brucho zadok atd. som strasne nestastna uz neviem co mam robit ... vraj sa neda s tym nic robit lebo som to zdedila.. :( neviete mi povedat kolko stoji ten laser a ci to pomaha?

farmaceutka1

zubkova vila, jednoducho si viac zarastena a tvoj priatel nie je slepy. Nahodou podla mna ten depilacny strojcek nie je zly napad, aj ked ti ho priatel navrhol troska nemotorne. V kazdom pripade, keby mu to tvoje ochlpenie nejako velmi vadilo, tak by si s tebou ani nezacal. Ale kazdy mame nejaku chybicku krasy. On to s tebou podla mna mysli dobre.

zubkova vila

ahojte baby rovnako mam taky isty problem nohy komplet chlpate ale keby aspon boli jemne ale su take hrube starsne a holit sa musim kazdy den..takisto brucho zadok...je to pre mna hrozne pred priatelom sa vyhovarat ze cez den sa stretnut nemozme iba vecer ked je tma ani nebolo nic vidiet a sex iba jeden krat za tyzden...aj zadok podobne:-(a hrozne je ked sme raz boli spolu vonku isli sme okolo vykladu s epil.strojcekmi a pytal sa ma ci mi ho nema kupit a ja som sa pytala preco?ci som podla neho taka chlpata ked mi ho navrhuje a on ze ano..takze od teraz sa branim sa uplne vyzliect ...same vyhovorky stale..a dlho sa to neda takto klamat a vymyslat si a zase s pravdou aky mam problem to si netrufam hanbim sa:-(

zubkova vila

ahojte baby rovnako mam taky isty problem nohy komplet chlpate ale keby aspon boli jemne ale su take hrube starsne a holit sa musim kazdy den..takisto brucho zadok...je to pre mna hrozne pred priatelom sa vyhovarat ze cez den sa stretnut nemozme iba vecer ked je tma ani nebolo nic vidiet a sex iba jeden krat za tyzden...aj zadok podobne:-(a hrozne je ked sme raz boli spolu vonku isli sme okolo vykladu s epil.strojcekmi a pytal sa ma ci mi ho nema kupit a ja som sa pytala preco?ci som podla neho taka chlpata ked mi ho navrhuje a on ze ano..takze od teraz sa branim sa uplne vyzliect ...same vyhovorky stale..a dlho sa to neda takto klamat a vymyslat si a zase s pravdou aky mam problem to si netrufam hanbim sa:-(

inna21

No keby ten Kroko vedel fakt zohnat tu masticku bolo by to fakt supove. Ja sa uz od malicka nad tym trapim kedy sa zacali spoluziacky zo mna smiat ze mam malické fuziky okolo hornej pery postupom casu som si vsimla ze mam ovela dlhsie chlpky na ruchach nohach, pacesy, na brusku mi vyrastli tmave chlpky som proste z toho nestastna a o zadku ani nevravim...a tak to postupom casu ide a ide...chodim na laser sice idem teraz treti krat ale spon dusicku mi to uspokoji. Lenze fakt je ten problem s tym zadkom to ani priatela si najst ani nic :( ..je to fakt strasne...no ale musime sa s tym asi zmierit...tak to vyzera...a zacat hrat s takymi kartami ake nam boli rozdane ved predsa nemozme si vyberat...

Dajan

ahoj netrap sa tim ved to su len ruky vela dievcat to tak ma ty to mas lepsie ked mas len ruky ja mam skoro cele telo velmi sa tim traipim snazim sa stim zmierit ale velmi mi to nejde