Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

anjelik9

ako si mám odfarbiť chĺpky na tvári s peroxidom keď samotný peroxid mi ich neodfarbí a keď to zmiešam s melírovacím práškom tak to neskutočne smrdí že sa nedá ani dýchať a slzia mi z toho strašne oči? :(

Inner

lowlight, vymenny listok potrebujes, ale pravdepodobne ti nasadia antikoncepciu. Inu liecbu nepoznam. Cize budes musiet pravdepodobne absolvovat aj gynekologicke vysetrenie, pretoze za tvojim problemom moze byt aj cysta na vajecniku.

lowlight

ahojte, aj mna trápia chlpy okolo bradaviek, sú dosť tmavé a hrubé..môžem ísť k endokrinologovi aj bez vymenneho listka? existuje možnosť, že ak so mnou niečo nie je v poriadku, tak sa to liekmi odstráni?

ayurveda

na odstranenie chlpkov,alebo chlpov mam absolutne čisto prirodný krem zo sri lanky.iba potriet miesto výskytu,za pár minut zotriet a chlpky su preč.nie je to na stálo,ale na dost dlhu dobu.ak mate zaujem,tu je moj kontakt:
-adresa odstránená-

viva viva

Aj ja rozmyslam nad laserom VENUS. Uz ste si ho niekto kupili? Dajte, prosim, vediet, ake mate s nim skusenosti. Nie su to zbytocne vyhodene peniaze??

Kamilka08

Ahojte, mam problem ze my rastu na zadnici nadmieru velke chlpy, kere my prekazaju pri vitierani analneho otvoru ked kadim, uz som si to aj oholila ale bohom par dni to mam naspat, neviem si stym dat rady, svrbi mati, obcas neprijemne pali, dakujem za radu:)

Kamilka08

Ahojte, mam problem ze my rastu na zadnici nadmieru velke chlpy, kere my prekazaju pri vitierani analneho otvoru ked kadim, uz som si to aj oholila ale bohom par dni to mam naspat, neviem si stym dat rady, svrbi mati, obcas neprijemne pali, dakujem za radu:)

moncsi006

Ahojte aj ja mám problemi s ochlpenim vlastne vsade :(
bola som u endokrinologa no nemam zvyseni pocet muzskych hormonov. Gynekologicka m poslala na vysetrenie do Lubochni,chcem sa Vas opitat ze co ,ako ma tam budu vysetrit? Este mi povedala aj to ze musim ist pocas menstruacii... Mate skusenosti? odpiste prosim :( moncsi006@azet.sk diky prijemny den

moncsi006

Ahojte aj ja mám problemi s ochlpenim vlastne vsade :(
bola som u endokrinologa no nemam zvyseni pocet muzskych hormonov. Gynekologicka m poslala na vysetrenie do Lubochni,chcem sa Vas opitat ze co ,ako ma tam budu vysetrit? Este mi povedala aj to ze musim ist pocas menstruacii... Mate skusenosti? odpiste prosim :( moncsi006@azet.sk diky prijemny den

moncsi006

Ahojte aj ja mám problemi s ochlpenim vlastne vsade :(
bola som u endokrinologa no nemam zvyseni pocet muzskych hormonov. Gynekologicka m poslala na vysetrenie do Lubochni,chcem sa Vas opitat ze co ,ako ma tam budu vysetrit? Este mi povedala aj to ze musim ist pocas menstruacii... Mate skusenosti? odpiste prosim :( moncsi006@azet.sk diky prijemny den