Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

mimoza

ja som si pred siedmymi rokmi dala odstranit chlpy na nohach laserom a dodnes mi nerastu ziadne. bola som trikrat za sebou, lebo ten prvy raz to na vsetky nezabralo. ale odvtedy mam uz uplne pokoj. rozmyslam, ze si dam odstranit aj na genitaliach aby som sa nemusela stale holit.

angela85

no lastovicnik je jedovata rastlina, pouziva sa na odstranovanie bradavic, a co som citala komentare inych bab, tak ani ten laser co je v dermo studiach neni az tak ucinny

An-onim

cawte...neviem ci niekto vie o masti zvanej KALO-nemam s nou skusenosti a preto sa to tu vas pytam..lebo som sa docital ze je to podepilacna mast ktora spomaluje az zabranuje rastu neziaducich chlpkov,a tiez s rastlinov zvanou lastovicnik o tej neviem skoro nic....ale aj tak si myslim ze pre mna bude najvihodnejsie toto

www.laserprezivot.sk

je to lasserovi epilator na doma ale bojim sa ze ucinok nebude dostacujuci a vihodim kopu penazi do vzduchu...tak sa chcem opytat ze ci ma niekto skusenosti s epilovanim v profesionalnom studiu...........pretoze tento epilator vizera celkom zaujimavo..a keby som chcel ist do studia a odstranit si ochlpenie tak kde chcem tak by ma to stalo omnoho viac

chlpata

ahojte baby chcela by som vam poradit aj ja som chlpata a to vsade nasla som sposob ako na to kupila som si poroxit 9% a pomohlo mi mala som na peru hornej casti dva krat som si spravila s peroxidom a pomohli mi ked uz ukoncite peroxit tak si namastite obicajnu niveu na postihnute mesto lebo to trosku budete mat suchu pokosku ale nebojte sa rucim vam zato ze mne to pomohlo a citim sa lepsie s mislienkami ze som bola fuzata cavte baby

Inner

an-onim

Toto je vseobecne forum, nielen zenske :-)
Odporucam ti ist najprv na endokrinologiu. Tam to vysetria krv a hormony, ci su v spravnom pomere. Prave to moze za zvysene ochlpenie. Ked bude vysetrenie v poriadku, tak poto skus odstranovanie ochlpenia. Podla mna vsak s tym nemusis robit nic. Si chlap a ludia to tak aj budu brat :-).

An-onim

cawte som sice chlapec ale pišem na zenske forum z dvôvodu ze na muzkom je to nasmiech......mam tiez velky problem s nadmernym ochpenim na tele,mam len 18 rokov ale ochpenie je fakt abnormalne...chlpy su huste,dlhe a fatk sa my to hnusy pretoze rastu aj tam kde by nemali wobec,okolo genitalii je to tiez zarastene,chpy na rukach my uz tiez zacali poriadne hustmnut + nohy,stehna,zadok aj ked viem ze chlap je a by mal byt chlpaty ale len tam kde mu to slusi....a tak sa vas chcem opytat na radu ci si to vsetko mam depilovat pomocov cukrocej pasty,pouzit epilacny krem alebo ako si mam s tym poradit pretoze prichadza leto a hambim si obliest len kratase a o tom ze by som isiel na kupalisko o tom ani nediskutujem tiez mam problem mat zo zenov blizsi kontakt a to vsetko ma robi nestastnim a uzavretim chplapcom..chcem aby ste my poradili pretoze sam si s tym nedam rady

jankaaaaaaa

kup si nejaku svetlu blond farbu, najsvetlsjie a rozrabaj si z nej iba po malych castiach. jedna farba ti vydrzi dost dlho, ale nesmies ju rozrobit celu a odlozit a pouzit inokedy, takze rozrabaj iba tolko co ti treba