Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

magduska

...mirco toto su problemy, ktore podla mna trapi mnoho zien, len donedavna to bolo akoby tabu...hanbili sme sa za to...a teraz konecne su moznosti ako sa to da vyriesit dlhodobejsie a jednoduchsie...

Mona1

nie, ono je nutne absolvovat viacero tych osetreni, minimalne nejakych 5, je to individualne, to ti povie doktorka kolko bude treba :) a co sa tyka bolesti tak to tiez je z velkej miery indi vindi, ale da sa to ja z istej casti ovplyvnit ;) pred vykonom je nutne chlpky velmi dobre oholit najlepsie rano v den osetrenia, inak to moze byt zbytocne bolestivejsie :)

Mona1

duska ved prave o to ide, ze teraz sa ani nikam neda ist a ja zase si nikoho nepustim domov, aby mi to doma urobili taketo osetrenie, a teda aby casto aj ku nam niekto chodil, proste sa bojim a toto vyzera fajn, najma pre mna bolo takym strasiakom to, ze som si myslela, ze je to bolestive osetrenie

duska223

tifaniass toto uplne chapem a najma v dnesnej dobe, ked si vezmes, ze nemozes nikam ist na taketo osetrenie, niekam do kozmetickeho salonu, takze neviem si to predstavit akoby som sa s tym potrapila keby som mala taky problem, ty si to vybavila excelentne :)

tifaniass

Mona akoze toto ti poviem, ze bolo jedno z mojich super rozhodnuti...Ide o to, ze mam aspon pokoj...Ze nemusim kazdy mesiac chodit ku kozmeticke alebo trapit sa s chlpkami doma...Akoze odporucam ti to vsetkymi desiatimi...

klaudusinka

- lexxa ale v dnešnej dobe, keď je toľko vecí, možností už na trhu a najmä je to fajn a nie bolestivé tak by sme to mali využiť, ja teda by som sa dnes už za žiadnych okolností neuchýlila k nejakej žiletke alebo čosi! -

lexxa

Alexina to si ozaj na to chodila? To by som si v živote nedala urobiť. Ale zase holiť si peru to nie je najlepšia cesta :/