Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

mat_ka

My sme po ošetrení s lekárom naplánovali ďalší termín. Chĺpky som mala rôznych hrúbok, niektoré boli jemnučké, že ich takmer nebolo vidno. Za to iné bili do očí hneď pri prvom pohľade. Teším sa z toho, že som odhodlala ísť, aj keď som mala obavy predtým, nevedela som, čo ma bude čakať, či to bude bolieť alebo nie, ako dlho to bude trvať. Ale dalo sa to perfektne zvládnuť. Jednotlivé ošetrenia netrvali dlho, keďže išlo o malú časť tváre, ktorá bola ošetrovaná.

Kamcita23

dalsie aplikacie si mozes naplanovat hned na prvom sedeni. to by mali vediet povedat na zaklade tej konzultacie, kde si ta "preklepnu", ze kedy by bol vhodny dalsi zakrok. alebo sa potom ty im ozves, ked uznas za vhodne a dohodne sa termin.

tamarka78

Ale to potom nie je ze by bolo nutne ist, to ked spozorujem, ze teda uz asi je treba tak mozem ist, akoze nie je to tak, ze presne po takej dobe alebo cosi take hej?
Tomu predchadza aj nejaka konzultacia alebo cosi?

mat_ka

Záleží od toho, kde je potrebné botox aplikovať a tým pádom asi aj záleží, že v akom množstve.
Ten efekt po prvej aplikácii trvá cca tri až šesť mesiacov. A potom po ďalšej aplikácii sa ten efekt predlžuje.

mat_ka

Dobibina v Spinne ťa o všetkom, čo sa tohto týka oboznámia, mne na začiatku všetko vysvetlili, že ako laser funguje, ako je to s ďalším rastom chĺpkov a mnoho iného.
Neodstraňuje v každej fáze, preto je nutné tých ošetrení alebo sedení alebo akoby som to nazvala absolvovať viacero :)

dobibina

kocky ako je to pri takomto odstranovani?...zaujima ma, ci to vlastne odstranuje vsetky chlpky, ze v kazdej faze rastu alebo ako to je?...lebo po pravde zaujalo ma to lebo aj ja mam nad hornou peroch chlpky a nie je mi to moc prijemne...najma ked sa namalujem tak mam pocit, ze mi este tak viacej vystupia...

Mona1

klaudinka kedysi to tak bolo, ze je nutne ci nechat akoby take strnisko alebo akoby som to povedala aby sme si rozumeli, ale v dnesnej dobe je to inak :)

klaudinkas

- Mona to sa má oholiť? Myslela som, že sa to robí práveže tak, že musia byť nejako narastené, toto som vôbec netušila, že to je taktok. -