Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

malanynka

duma ja som si davala odstranovat chlpky na tvari. mozem povedat, ze to bolo oproti epilacnym pasikom a voskom uplne bezbolestne. tak si myslim, ze aj tie bikiny budu v pohode. to je tiez take citlivejsie miesto, ale ked na tvari sa to da uplne v poho zvladnut, tak tam to bude podobne si myslim.

duma

Nie je to bolestive, ked sa v takych citlivejsich partiach odstranuju tie chlpky? Akoze tie bikiny napriklad myslim alebo aj ked sa nad hornou perou jemne fuzky davaju prec. To su take chulostivejsie miesta ako napriklad nohy.

zdencha

Malanynka tak to tazko takto jednoznacne povedat. Ale co viem, ze patri medzi tie naj tuto u nas, tak je Spinn. Tam robia aj taketo veci ako odstranovanie chlpkov, epilacie, aj kyselinu aj botox a aj kadeco ine. Ale maju aj ine oddelenia. To je normalne klinika, kde ordinuju lekari.

marcka_64

To rada čítam, lebo tú tvár by som si chcela dať nejak na trvalo na poriadok. Čo sa týka dočasných riešení, to mám poskúšané podľa mňa aj to, čo ešte nevymysleli. Ako nehovorím, že by niektoré tie metódy nefungovali, ale stále sa chĺpky vracajú a najradšej by som sa ich zbavila natrvalo. Kto to má tiež, tak isto súhlasí, že je to na oštaru.

dobraja

Zazrievienka skúsenosť priamo síce zatiaľ nemám, ale čo som čítala si takto dopredu, tak áno. Či už by si si dala epilovať nohy, podpazušie, oblasť bikín alebo aj napríklad, čo bývajú tmavé chĺpky nad hornou perou, tak všetko sa dá takto odstrániť.

malanynka

zdencha vies co, jaj som skusala aj tie take pasiky epilacne, alebo ako sa to vobec vola. ale to tiez bol len taky chvilkovy efekt. proste by som sa chcela toho natrvalo zbavit, lebo tolke roky, co uz ma to otravuje a sem tam sa mi ujde aj neprijemna poznamka, tak uz mam proste toho dost. citala som si aj o trvalej epilacii, ze tam treba absolvovat viacero sedeni vlastne, pocas ktorych sa odstranuju tie chlpky. myslim si, ze teoriu mam nastudovanu, len neviem, ze ktora klinika je na to taka naj.

zdencha

zazrivienka ano da sa kdekolvek takymto sposobom odstranit natrvalo ochlpenie. ci uz mas na mysli nohy, podpazusie, bikiny alebo aj na tvari sa takymto sposobom odstranuju chlpky.

zdencha

Malanynka neuvazovala si napriklad o trvalej epilacii? Myslim si, ze by to mohlo vyriesit tvoj problem. Lebo chapem, ze to vytrhavanie je celkom otravne a zase ked pouzijes ziletku, tak to je videlne, ked tie chlpky dostaju a je tam aj riziko porezania sa.

malanynka

zienky dlhsie ma trapi videtelne ochlpenie na tvari. ako nieze by som nejak zarastala, ale niektory chlpky su na moj vkus proste dost viditelne. skusala som si to holit aj vytrhavat, ale stale sa mi objavuju. mate nejaky tip, co by sa dalo vyskusat este?