Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

nininka

caute,aj ja mam taky problem,najviac ma vsak stvu chlpky na bruch a kedze som brunetka tak su cierna.epilujem si to strojcekom,nic ine mi nezostava

myshina

Ja si chlpky depilujem strojčekom už 20 rokov dokonca aj na brade stačí mi to raz za 3 týždne ak chcem byť hladučká a na nohách mi z toho vytrhávania prestali aj rásť a to som bola chlpatá poriadne.Treba len vydržať pár krát aj pod pazuchami vyholiť sa a týždeň sa depilovať denne a potom to už nebolí a budeš mať úplne hladké ako herečky .Na brade ma dokazila kozmetička čo som si tam zvykla vytrhať 5 chĺpkov tak ona mi to urobila voskom a začali mi rásť viac.Prvý a posledný raz som bola u kozmetičky teraz si to tiež vytrhnem strojčekom a mám hladučkú tvár.Nikdy nie HOLIŤ!!!!!!!!!!!!

ariela

Ano, mam to odskusane, pretoze som uz bola s nervami na konci drahy.Poviem ti, ze zo zufalstva, lebo som potrebovala odstranit chlpy v oblasti bikin, nic ine ma tak nerozculovalo. A div sa svete, pomohlo.Stoji to ale neskutocne prachy.

anastaciana

cafte,no pocuvajte fuze mam aj ja:)ta co stym?nemam praxy na lasere ci co to je.ale kam.hov.ze ona si to strhava s tymi pasikami veet a ze jej to pomaha na 3mesace a ze potom zas strhne ze je to ok.mate s tym skusenost niekto???

jane22

Caute, da sa nejakými testami, alebo vyšetreniami zistiť, či by mi ten laser pomohol, alebo to treba íst len vyskúšať? Ďakujem :)

anjelicek

mam 19 rokov.je to tazke pre mna,neviem sa s tym nejako vyrovnat,pretoze to zacalo rast z nicoho nic.priatela som mala len v cas eked som chlpi nemala.laser mi clekom vyhovuje,zacala som sumou 2500, a kazdym sedenim to bolo o 200 menej,teraz paltim za kazde sedenie 500,kazde tri mesiace takze to nie je az tak financne nakladne.len ma mrzi ako sa slubovalo,ze ak to nema zdravotnu pricinu,malo by to prestat rast.neviem teda preco stale rastie,ked vyseldky su v poriadku:-(