Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

bbbbb

vela krat ma lakalo oholit si nohy lebo vsetky spoluziacky si nohy holia ale ja som si iba raz a nema to zmysel viac to rastie a mat o zavislost viac to urcite nechcem minule som uz uz chcela ale odolala som o par rokov budem oproti nim ako babatko a oni zarastene opice ma to zmysel vzdy ked si chcem dat kratasky dam natriem sa indulonou a mam ich pekne leskle a ziadne chlpy neni vidiet moja babka si vobec neholila zevraj nohy ved na to nebol cas a ma ich fakt jak babo a to mate akokeby ste si vyholili hlavu zhustli by vam brutalne vlasy na hlave to iste je aj schlpmi na nohach asi preto nema ziadny chalan malo vlasov lebo sa furt striha do tych najmensich a keby si nechal dlhe vlasy ma ich hustejsie jak nejaka baba

agina

000 ano tie voskove pruzky sluzia aj na chlpky nad hornou perou, nie su vsak vhodne na intimne genitalne a analne miesta.Takze v pohode okolie bikin, nohy,horna pera, podpazusie.Ja ich pouzivam len na okolie bikin a nic lepsie som zatial nevyskusala.Ked si to vydepilujem, hned potom si to natriem tym kremom Veet na cervene fliacky, na dalsi den si to este nim potriem a na treti den som ako male babatko.Vsetky tieto pripravky su volne dostupne v drogeriach, ja som ich kupila v 101 Drogerie.Vyskusaj, uvidis, ze budes spokojna.

000

agina, su tie pruzky vhodne aj na cast nad hornou perou? boli to tiez pruzky veet? je krem veet proti cervenym fliackom dostat v pohode v drogerkach? vdaka za odpovede.

božeee

baby prosim poadte mi...mam nadmerne ochlpenie na bruchu a kedže sa bliži leto dost mi to prekaža,je nejaky prirodny prostriedok ktorym by sa dal tento moj problem odsttranit alebo aspom zmiernit??a ked nie prirodny prostriedok tak aj hocijaky iny len mi prosimm was poradtee...dakujem

snehulienka18

a co sa tyka tych kortikoidov(hormonalny liek), tym som chcela len tolko, ze mozno prave oni mi mohli sposobit to, ze chlpky zacali rast dlhsie a ze som si ich zacala vsimat...ale je to len moja domnienka, nema s tym niekto skusenost?

snehulienka18

Ahojte:)...mam 18 rokov a som sama sebou dost neista...okolo 16 mi kozna lekarka urcila seboroicku dermatitidy( zvysenu tvorbu mazu s cim je spojene vypadavanie vlasov) a nasledne ma liecila kortikoidmi...mam svetlu plet, a teda aj chlpky su blond, a hoci ich mam uz prakticky odmala, zacala som si ich vsimat este len nedavno( zacali rast dlhsie a na miestach holenia aj silnejsie a tmavsie- hlavne okolie bikin a zadna a vnutorna stena stehien)...neviem ci je normalne ze svetle chlpky mam takmer vsade, aj ked nie su nestastie tak viditelne, vadia mi, hlavne je to neprijemne na dotyk...neviem ci mam ist s tym k endokrinologovi alebo gynekologovi, ci ma nevysmeje, ze ich takmer nevidno a zbytocne robim cirkus, ale ked moja mama ich na stehnat a brusku vobec nema a ja ano...poradte prosim, ci je to normalne alebo by som mala predsa ist k lekarovi...uz viac nechcem stesovat, plakat a byt v neistote...a este ak by ze ste mohli popisat ako prebieha vysetrenie( z krvi alebo aj mocu?)...a ci vobec liecba vam aj pomohla ak bola zistena nejaka porucha...a tiez ci lieky na znizenie ochlpenie vam nesposobili vypadavanie alebo znizenie rastu vlasov....piste mi prosim na email...ayam@centrum.sk...vopred veeelmi pekne dakujeem:))) pap

nicka

Ahojte baby ja mam taky problem ze ja som uz vyskusala asi vsetko ziletky, strojceky, veet aaale nic my nepomaha ja si oholim nohy a na druhy den ich mam take chlpate ze to nieje normalne a to iste sa my robi aj na intimnych miestacha v podpazusi ale tam sa my vyhodia ete nejake vyrasky co mam robit prosim vas pomozte my veeeeelmi peklne prosim neviem co mam uz robit