Ozonoterapia

Del

Dobrý deň Maru,ja mám ísť na ozonoterapiu a lekár má upozornil, že budem platiť. Dopátrala som sa, že zdrav.poisť. Dôvera nemá zazmluvnenú našu NsP SNV. Takže sa musím rozhodnúť, či platiť alebo ísť až do Žiliny.

Del

Obraciam sa na tých, čo už absolvovali ozonoterapiu bezplatne!!! Prosím napíšte mi v ktorej zdravotnej poisťovni ste.Ďakujem

bel

ahojte, absolvovala som ozonoterapiu 4.4.2008 a teraz idem 11.4. v DS. Dalo sa , nerobili mi to po CT, chvíľami sa cítim super, chvíľami tlak v oblasti, kde ma pichali. Dajte vedieť komu to robili podobne a ako sa cíti

ľudka222

tiez by som sa chcela pridat do tejto diskusie. Ja som uz ozonoterapiu absolvovala. Na CT ale aj na rongene a aj obycajnymi ihlami bez lumbalky. dokopy ddokopy desat krat. Pomaha mi to viem ovela viac chodit menej bolesti,,, Operaciu mam doslova zakazanu lebo by nepomohla mozno by napravila platnicku ale bolest by neustupila. Takze preto chodim naa tieto zakroky do Ziliny

maja, neregistrovany pouzivatel

Dobry den.Moj vseobecny osetrujuci lekar ma odporucil skusit liecbu ozonoterapiou .Ja som uz 8 rokov po operacii platnicky HLE L5/S1 1dx.Ale stale mam problemy. Pozerala som si vasu stranku na internete ale nedopatrala som sa ci ozonoterapiu mozem absovovat aj ja.V roku 2005 bolo prevedene MR s nalezom fibroadhezivnych zmien a peridikuloneuritidy L5/S1 vpravo. Bolo by mozne vasou ozonoterapiou mi zmiernit moje bolesti.Za vasu odpoved vopted dakujem.

Del

Mám podobný problém, hernia disku, lekár mi odporúčil ozonoterapiu. Chcela by som vedieť, či tento zákrok je bezplatný, lebo lekár mi povedal, že to stojí okolo 2.500,- Sk. To by mi nevadilo, pokiaľ by mi ozonoterapia pomohla, ale na tomto fóre som sa dočítala, že úkony hradí poisťovňa. Čo je pravda. Ďakujem

maru

michal k, ja som bola pred týždnom v Žiari n Hronom na ozonoterapii.Objednala ma tam moja doktorka týžden predtým.Zatial ešte stále mám bolesti, ale dúfam, že sa to zlepší

meggie 1

ahojte. kajco ako dlho si prosim ta čakal na ozon,ter. ja som poslala aj fax aj mail ale zaťial nič. a bojim sa že sa mi zdrav. stav začína zhoršovať.