Ozonoterapia

jarča

Ja prosím niekoho kto ma skusenost s ozonoterapiou či stav po aplikácii je konečný,alebo sa môže postupne zlepšovať?Som 7den po ozon.Je to lepšie,ale nie celkom.Môžem dostať viac krát za sebov ozon?

matkoooo

noo moja manzelka je po ozonoterapi 14den a je je super ,troska jej mravci v nohe ale oproti tomu ze som ju musel na rukach nosit je to zlepsenie o 99percet a to uz neberie ziadne lieky od bolesti vrelo odporucujem,

ema123

anka, tvoja diagnóza je tak zložitá, že sa k nej môže vyjadriť len odborník. Konzultovala si s lekármi v Nových Zámkoch? Zdá sa, že tam majú najviac skúseností.

anka

Zdravím všetkých!
som po 2 operáciach chrbtice a indikáciu mám už žial aj na 3. zákrok. Som z toho zúfalá. Pomohol by mi ozon???
Podľa najnovšieho nálezu môj stav po OP segmentu L5/S1 pre sy cauda equina -zobrazuje v segmente L5/S1 pooperačne zmenené pomery s obrazom Modic2 zmien krycích platní s obrazom osteoproduktívnych a hypertrofických zmien tukového tkaniva v epidurálnom priestore,so sek. zúžením laterálnych recesov, bez protrúzie disku. V susednom kraniálnom segmente L4/5 však pozorovať protrúziu disku vľavo paracentrálne na širšej báze - do hlbky cca 1 cm, s evidentnou kompresiou a defiguráciou durálneho vaku ako aj kompresiou koreňových štruktúr vľavo...
Prosím poraďte mi! Vďaka

ema123

Anna, najlepšie sa ti k tomu vyjadrí lekár, čo ozonoterapiu robí. V Žiline majú na webe taký postup, že im najprv treba poslať zdr. dokumentáciu a oni sa pred objednaním vyjadria, či je to na ozonoterpiu vhodné, resp. objednajú ťa ak je to vhodné.

anna bilanovicova

Chcela by som sa opztat ci ozonoterapia pomaha aj pri zamrznutych ramenach.Alebo vie mi niekto poradit nieco?lekar trva na operacii myslite ze je to spravne?

dell

Je to veľmi individálne s ozonoterapiou.Ja som bola na ozonoterapii v Žiline 08.10.2008, mala som dosť veľké problémy s platničkou,totiž hrozila mi operácia, ale musím zatiaľ povedať, že mi veľmi pomohla.

branislav

Dobry vecer.Prosim vas poradte mi.Mam bolesti krizov s vystrelovanim do sedacich svalov.Magn.rezonancia potvrdila ze mam asi 3mm vysunutu platnicku.Bola mi 3krat robena periradikularna terapia ale moc to nevidrzalo.Poctivo cvicim.Pomohla by mi ozonoterapia?Dakujem