Ozonoterapia

[zruseny12]

fakt pisala som ziarenie,ale nie ja som sa pomylila,ze vytvara teplo/som chcela napisat/...ale prave ja nie som odbornicka...tak lepsie z odbornikom...a solarko mozno je ine ako ozonoterapia...

[zruseny12]

nemyslela som ziarenie mozno som to zle napisala...ale tam sa vytvara teplo,nie...ja som tak chcela do solarka a tiez nemozem koli tym cievam...ale mozno ta ozonoterapie je ina,prave preto som ti pisala aby si sa poradila aj z RNG...nie nepriberam,skor som teraz este schudla,ale zacala som chodit do prace...a aj cvicim...tak nie,ja beriem aj vit.sk.B a lekar ma na to upozornoval,ze mozno po nich priberiem,ale nie...zatial som nepribrala.

bel

ja som sa radila s lekárom, vie o tom, že mám problém so žilami, on mi povedal, že to nevadí, ale použijem aj Tvoju radu a opýtam sa. Z toho vápnika s olejom nepriberáš. Ja na hemoroidy netrpím. Nerozumiem, spomínaš žiarenie pri ozónoterapii, to si ako myslela.

[zruseny12]

JA UZIVAM VAPNIK A RYBY OLEJ V JEDNOM...NA KOSTI...ALE,JA SI MYSLIM,ZE KED MAS PROBLEMI S CIEVAMI TA OZONOTERAPIA BY SA NEMALA ROBIT...LEBO CIEVY SU OSLABENE A TYM ZIARENIM JE TO ESTE HORSIE,ALE JA NIE SOM ODBORNIK POPROS RNG NA TEME KDE RADI ABY TI NAPISAL NIECO O TOM...JA TIEZ MAM OSLABENE CIEVY A KED SOM BOLA NA CIEVNOM,TAK MI TAM NIC NENASLI A KED SOM POVEDALA ZE MAM MALO VAPNIKA,TAK MI POVEDAL LEKAR,ZE AJ S TOHO MOZU BYT OSLABENE ALE AJ PRI HEMOROIDOCH SU OSLABENE...A BOLIA NOHY...POKUS SA ZISTIT CI NEMAS HEMOROIDY...JA SCASTI SI POMAHAM AJ SAMA INAK BY SOM UZ BOLA DAVNO NA VOZICKU ALEBO AJ OBOJE AJ NA PSYCHIATRII AJ NA VOZICKU...JE TO VELMI ZLOZITE KED LEKAR.NEPOMOZE CLOVEK SI MUSI POMAHAT AJ SAM...JA PRED 10-TIMI ROKMI SOM ZACALA TAKTO POSTUPNE CHORLAVIET,A PRE NEZAUJEM LEKAR.SA MI STAV A CHOROBY ZHORSOVALI AZ ASI NECELE DVA ROKY,SOM UZ BOLA NA TOM TAK ZLE ZE SOM SA NEMOHLA POSTAVIT NA NOHY...A CELE TELO MA BOLELO-TOTALNE VSETKO....TAK POSTUPNE SOM SI NASLA NOVYCH LEKAROV A ALTERN.KDE MI POMOHLI A JA SA SNAZIM ABY MI BOLO TIEZ OK,SAK KTO BY SA NESNAZIL,ZE?A TAK NA 90%SOM S TOHO VONKU...

bel

mariaa veľmi pekne Ti ďakujem, že si sa ozvala. Mne vlastne začali všetky problímy tým, že už má 3x operované kŕčové žili a Xx som bola na sklerotizácii. Stále som sa cievarovi sťažovala, že ma volia nohy, on mi tvrdil, že bolesť musí byť z chrbtice, že tie nohy sú síce nie moc v dobrom stave, ale tá bolesť nemôže byť až tak intenzívna. Bolieval ma chrbát už dosť dlho, ale pripisovala som tomu vek/54/ a môžem povedať, že moc neviem odpočívať, som dosť hyperaktívna, ťažké moc nenosím, ale ani tu som sa moc nešetrila, pritrafilo sa niekedy a tak sa to nazbieralo, že raz pri umývaní vlasov ma seklo aspustilo sa to a v septembri minulého roka ma to položilo. toho času sa to dá vydržať, bola som 2x na ozónoterapii, šetrím sa teraz 18.4. idem 3x. Odporúčali mi aj operáciu, ale keď sa jej budem môcť vyhnúť budem rada. Nebojím sa jej, len ten pohyb bude zasa ešte viac obmedzený. Len tie nohy ma bolia. Nosím aj zdravotné pančuchy/sigvaris/, skúsim ten vápnik, užívam len 1 recocsu a teraz som začala užívať anopiryn 30mg 1-2 denne. Prosím ohlás sa, keď by si ešte niečo mala.

[zruseny12]

a este svaly mozu boliet z nedostatku vapnika...ale ja mam potvrdene,ze nemam vapnik...ja som prave sa tiez zaujimala o tu ozonoterapiu,ale ja to nemozem velmi tiez ked mam oslabene cievy...mne by to nepomohlo...

[zruseny12]

bel,ja mam problemi z nohami.Pokusim sa ti to napisat a ty si vyber ked ti nieco bude sediet...ale,je to tazke hladat pricinu ja som tiez dlho tapala kym som nevyriesila, preco ma bolia a to som doslova padala,nemohla som sa udrzat na nohach...bolia ma aj klby a kosti,krize...
-krce ma chytaju v lytkach a na prstoch na nohach/budem stale pisat len o nohach/
toto je, ze vraj z tetanie mam ju 2x potvrdenu/nedostatok vapnika/
-mam hemoroidy 2stupen/tym padom oslabene cievy/
-je to bud zo sedaveho zamestnania,alebo ked sa vela stoji....mala som take stavy,ze som padala z noh a nemohla som velmi chodit...a okolo clenkou ma strasne bolia...
-ked vela chodim tak citim aj take tlaky...to sa ani neda popisat...
-tak ma zacali boliet paty a palit spodky chodidla a boleli ma kosti ako je kostrc,krize,klby a tam toto vsetko...
-tak som bola na ORTOPEDII a tam ma postavil lekar na take zrkadlo a zistil mi,ze mi pada klenba...
-vysvetlil mi ,preco ma bolia nohy,krize a kosti...../ze ked mi pada klenba tym padom sa kosti tru o seba a preto to boli...
-predpisal mi ortopedicke vlozky

-nemozem ani vela sediet ani vela stat, ale striedavo,lebpo aj vela sedenia na nohy skodi,ale ked vela chodim tak tiez trpia...
-a samozrejme beriem aj doplnky na kosti.../lebo ich mam mierne odvapnene/
-teraz momentalne sa celkom dobre citim,ale to zalezi vela aj na mne,ak nieco zanedbam hned sa vsetko vrati...
-ale da sa to dat do normalu,no do normalu aspon na tych 90% sa to da napravit.
-chodila som aj na ELEKTROLIECBU,ale zacali sa mi robit modriny po nohach a boleli ma a po 2-3 dnoch sa mi tak roztriasli nohy,ze som sa nemohla postavit na nich.../tak som musela prestat s elektroliecbou/
-ja si doma robim masaz na chodidla...a to mi tiez velmi pomaha...alebo si lahnem na polhodinku a dam hore nohy...
Najnovsie planujem si kupit obuv z lekarne ORTPEDICKU,/zdravotnu/a zistila som ,ze aj obuv na podpatkoch mi nerobi dobre na nohy...asi tak.

bel

ľudka chcela by som sa Ťa opýtať, máš 10x za sebou liečbu, ako Ti fungujú nohy, ja som už svoj pocit opísala v predchádzajúcej správe, ale ju zopakujem, stále cítim akoby svalovicu, ako keby som stále chodila v drepe. Na rehabilitáciu teraz nechodí až po poslednej terapii. Inak sa cítim dobre, len bývam trochu unavená. Mám sedavú prácu a tak niekedy by som si potrebovala ľahnúť na chrbát. Inak sa to dá vydržať. Niekedy cítim taký slabý
tlak v oblasti krížov, ale nie vždy. Chcela som sa opýtať niekoho, kto trpí na kŕčove žili a má problémy s herniou, aké má pocity v nohách, dik

bel

del - ja mám všeobecnú, robili mi to v DS a neplatila som nič, teraz 18.4.idem 3x, cítim sa dobre, len tým, že sa zohýbam ku všetkému do drepu mám v stehnách svalovicu, moc tomu nerozumiem, lebo od septembra 2007 by
som mala mať nohy vytrénované.