Ulcerózna kolitída

RNG

Nuz kto sa na take nieco da nahovorit, musi byt jemne sibnuty a zaroven znacne bohaty.
Pricom niekde nie je dana zaruka, ze to pre kazdeho bude pracovat a ze mu to naozaj pomoze.Moze to kludne skoncit poskodenim tela.

Iron

Mailom mi odpísali :
Vašu chorobu úspešne liečiť na stemcellklinike!

Prosím, pošlite ich do dokumentov, ktoré popisujú choroba ,
sťažnosti, a aktualizované. Akonáhle obdržíme informácie, behom
dvoch dní pošlem odpoveď na odborného lekára.

Liečebné náklady: 16.000,- EUR.

Rešpekt,

Miklós Méhes
President of Stem Cell Clinic

verutak

ziadny Hippokration sa na internete najst neda, teda ho nemohla najst ani tvoja dcera. jedine co najdes je stranka:

hippokrates.sk

ale tam o ziadnom zazracnom pripravku nikto nepise. hippokration moze byt nanajvys nejaky dalsi podvod, pretoze vyliecit ulceroznu kolitidu za tri mesiace, to by bolo na nobelovu cenu. uz by o tom vedel cely svet.
cloveku je smutno z toho, ako si z nestastnych ludi niekto moze takto strielat. zisk, zisk, zisk - to je jedine, co vas zaujima. pochopenie a nezistna pomoc, to je pre vas velka neznama.

lubao

Mám 68 rokov a s touto chorobou sa trápim už vyše 30 rokov. Hnačky, hlieny, krvavé hnačky, potom sa to trocha zlepší a zase uhorší, takto stále dokola. Už som bola celá zúfalá. Asi pred rokom mi dcéra našla na internete Hippokration a aby som sa u nich objednala, majú prípravok ktorý funguje zvláštne a neuveriteľne. Bola som u nich na vyšetrení a potom podľa toho mi to namiešali presne pre mňa a moju chorobu. Tiež je dobré, že mi dali kopec doporučení ohľadom životosprávy o ktorých som nemala ani tušenia. Konečne po 30 rokoch sa mi začali moje obtiaže strácať a asi po 3 mesiacoch som bola zdravá. Teraz je to už 9 mesiacov, čo mám pokoj a dúfam že to tak zostane naveky.

bio-mrkva

keby som napísala, že som sa vyliečila z ulceróznej kolitídy navždy, možno by to nebola pravda. lebo aj terapeutka ktorej za to veľké zlepšenie vďačím mi sama hovorí, že to nemusí byť navždy. je ale pravda pravdúca, že som už štyri roky bez príznakov a neužívam žiadne lieky.
ja som nemala inú možnosť, len vyskúšať aj niečo iné lebo som dostávala už len silné hormonálne lieky a tie mi celkom prestali zaberať. nejde o to že by som ich nechcela brať ale jednoducho už mi neučinkovali.
u nás je toto ochorenie asi v rodine, lebo ho mal aj strýko a sesternica, čiže jeho dcéra. a práve strýko sa začal liečiť v bratislave v centre priamo u albertovej. my sme o tom vôbec nevedeli lebo celá naša rodina uznávala vždy len lekárov a toto bola čínska metóda tak strýko to radšej ani nikomu nehovoril. až keď už mu bolo lepšie tak to spomenul mne že či to nechcem tiež vyskúšať. nebolo to ale možné, lebo rodičia boli silne proti. vlastne som ich až musela uprosiť lebo ja som na to peniaze nemala keďže som v tom čase študovala na vysokej - samozrejme som mala individuálny plán.
potom keď sme tu liečbu začali to bolo veľmi ťažké. prvý rok sa stále striedalo zlepšenie a zhoršenie. veľakrát som to chcela vzdať a vlastne ma držalo iba to, že som sa nemala k čomu vrátiť. po tom prvom roku sa karta obrátila a už sa to veľmi pomaličky začalo zlepšovať. keď to tak celé zosumarizujem, tak to vlastne trvalo vyše dva a pol roka než som sa dostala do tohto stavu. teraz mám stolicu jedenkrát, maximálne dvakrát denne. nemám hlieny ani krv a ani tie strašné kŕče. musím ale držať diétu. to tiež bola veľmi dôležitá podmienka že som musela postupne takou zložitou metódou vyraďovať jednotlivé potraviny. je to dosť náročná metóda, ale mne to veľmi pomohlo. lebo sa zistilo, že síce mi niektoré potraviny aj naozaj škodia, ale iba v kombinácii s niektorými inými. keď ich zjem sólo, tak sa nič nedeje.
a ešte som si spomenula, že som musela robiť aj špeciálne zábaly na brušnú dutinu, to bolo tiež dosť otravné a neviem ako by som to bola napríklad zvládla keby som bola chodila do práce alebo na denné štúdium.
chcem tým všetkým povedať že to bolo veľa podmienok ktoré som musela splniť a stálo to veľa námahy a trpezlivosti. lebo spoliehať sa iba na lieky sa pri tomto ochorení fakt nedá. také lieky na svete asi nikto nevymyslel, ktoré by vyliečili každú chorobu. mňa to stálo veľa rokov života, vlastne celú mladosť. až teraz ako 28 ročná mám napríklad prvú známosť a plánujeme sa vziať. ja verím, že tento stav mi vydrží a budem mať aj dieťaťko a bude hlavne zdravé.
čo môžem každému zo svojej vlastnej skúsenosti poradiť je, aby bol hlavne trpezlivý. aby hladal cesty na vyliečenie a veril si. aby sa určite nevzdával a nečakal, že sa vylieči za pár týždňov. človek môže ochorieť aj zo dňa na deň, ale vyliečenie tak rýchlo nepríde. asi si ho treba aj zaslúžiť. a ten stres čo sa tu spomína ako spúšťač, ja myslím, že ide hlavne o to, aby sme sa stali pozitívnejším človekom a boli dobrí k sebe aj k druhým.

Neznáma...

Sama som prežila ul. kolitídu. Mala som 15 rokov, keď mi začali hnačky, potom krvavé hnačky, bolesti brucha... najskôr mi doktori hovorili, že mám niečo s pankreasom. Poslali ma domov, nič nepomohli mi. Potom mi zas povedali, že to je cronova choroba, dali mi lieky a poslali ma domov. Do školy som nechodila kvôli tomuto, mala som individuálny plán. Raz, keď som spala u starkej, tá si všimla že vkuse behám na WC, bolí ma brucho...volala mojim rodičom a hneď ma viezli do nemocnici v BB. Tam mi dali infúzie, lieky... a čakalo sa, že čo bude. Samozrejme, viac krát som absolvovala tie vyšetrenia cez krk a konečník. Veľmi som schudla, nemohla som jesť a napojili ma aj na umelú výživu. Jeden deň mi spravili opäť toto vyšetrenie už asi po 2 týždňoch v nemocnici...no hneď na druhý deň ma viezli na operačku. Ešte doktor prišiel sám za mnou, či aj ja súhlasím z operáciou /pretože len rodičia mi ju potvrdili/. Bolo to milé, že sám prišiel za mnou :)...Keď ma viezli na operačku, už som takmer bola pod anestézou, a vraj som dačo hovorila o ružovom mobile :D..
Operácia trvala 5 hodín. Zobudila som sa v plienke na áre, nevnímala som takmer nič...no druhý deň za mnou prišiel doktor a povedal mi, že som sa druhý krát narodila. Bolo to hrozné. Museli mi už dávať aj krv :( doteraz mám panický strach s toho, keď mi majú brať krv. :( Bola som jedna s prvých, možno úplne prvá, ktorej nespravili vývod, ale napojili mi tenké črevo na konečník. Čiže mne vybrali úplne celé hrubé črevo. Toto je možno nechutné, ale dôležité...každý deň mi muselo v nemocnici chirurg "pchať" také kolíky do konečníka, aby mi to nezarástlo tam. Znie to vtipne, ale vtipné to rozhodne nieje.
Príčina tohoto ochorenia podľa mňa nieje známa...možno je tu na nette uvádzaná nejaká príčina...no podľa mňa žiadna neexistuje. Som vďačná, že tam boli skvelé sestričky a jeden super chirurg, ktorý ma mal pod kontrolou. Druhý, starší bol prísny. Ale je to jeden s najlepších doktorov na SR. Sestričky a aj nemocničné učiteľky a upratovačky si ma veľmi obľúbili, aj ja ich. A podporovali ma. Po mesiaci a pol ma pustili z nemocnice domov. Starkovci mi o tom nevedeli, že som prišla domov a naši ich zavolali ku nám, že ich čaká prekvapenie. Keď ma uvideli doma, boli šťastný :)
Každé 2 mes. som chodila na gastro na kontroly, potom raz za rok. Teraz sú už 4 roky aj dačo od toho (bolo to presne 16.10.2007)A následky tejto choroby sú také, že často chodím na WC-ko, denne min. 4krát a keď zjem to čo nemám, idem aj 10 krát. Jesť by sa nemali mastné jedlá, a najmä mliečne. No samozrejme, občas to poruším a potom sa idem zblázniť. Jesť sa po operácii majú banány, detské kašičky. No teraz, keď som mala chuť na banán, už mi robil zle, čiže som bežala kvôli nemu na WC. Nechápem...
Ak niečo budete potrebovať sa ma opýtať, napíšte mi v pohode na email - 86majka86@zoznam.sk
Pokúsim sa Vám poradiť.
Prajem veľa zdravia všetkým!

rufen

Sledujem Vase rozhovory a je to smutne. Lebo tiez si myslim, ze biznis ohladom liekov je svinstvo a je len pre zarobok aj napriek udrziavaniu chrobnosti u ludstva - nech su chori/bude biznis. Mojej krasnej dcere zistili ulceroznu kolitidu v 6. rok teraz ma 8. rokov a poviem Vam, ze je to pre rodica velmi smute, ked jej nemoze pomoct - davame posledne peniaze do vsetkych moznych pripravkov. Je potrebne sledovat sa, lebo pri tychto ochoreniach sa toho vela v cloveku neudrzi (mineraly, vitaminy, stopove pravky) a to nicenie hrubeho creva ani nehovorim. Je to smutne ked nie su jasne priciny takychto ochoreni a ked tieto dosledky vyvolava nieco uplne ine - nejasne geneticke autoimunitne poruchy. Drzim Vam vsetky palece, bodaj by ste sa vyliecili a prezili krasny zivot. Nech sa dari. Ak mate overene sposoby - dobrej a ucinnej zivotospravy, napiste nech sa spolocne poucime, lebo doktori to niekedy beru ako pasovu vyrobu (kus za kusom) .-)

RNG

Roztok citricidalu je obvykle 35 kvapiek na liter vody, pit po malych glgoch cely den, nikdy nie naraz.Podobne sluzi aj pravy GSE(NutriBiotics) kde treba 60 kvapiek na liter vody.
Collostrum na potlacenie zapalov a hnaciek mam oskusane v davkach 7 gramov(15 kapsuli) vysypat z kapsuli do lyzice kolostra, zamiesat dobre, naliat na to vodu a okamzite vypit skor nez zhustne. O 2 hodiny na to treba zobrat co najsilnejsiu probioticku zmes. Proces treba opakovat kazdych 8 hodin.
Na pomoc hojenia criev treba brat 3x1/2 deci aloe vera.
Lieky su velmi drahe, ale vlada ich dotuje, takze sa vidi, ze doplnky su drahe, lebo tie nepodporuje, naopak dovozcovia sa snazia dakedy doslova zodrat kozu z ludi.
Dokedy sa creva vyhoja zavisi silne od stupna ich poskodenia.
Medzitym ale nepracuju poriadne, tj neprodukuju dostatok enzymov a neudrzuju dobru probioticku floru, takze tato toto sa musi doplnovat, ak clovek chce sa z toho problemu dostat.

Najčítanejšie články