MUMIO

simka111

čierny zazrak je trstinova melasa a kupiš ju bud v tube alebo v plechovke a mozno aj v niečom inom,Je to fakt dobra vec obsahuje vsetky mineraly,vitaminy.... ale je dobry na vsetko kozne choroby,srdove a proste vsetko ale zase na zaciatku chuti hrozne preto ma mumio vyhodu ze ho zapijes a nic necitiš.. :D

mirka 23

Mumio môžeš aj s liekmi. je to prirodna vec, takže lekar na teba bude pozerať či si spadla z Marsu alebo z mesiaca. Oni ti predpišu chemiu a dovidenia.
Najlepšie je brať rano nalačno jednu tabletku na 60kg, takže chlapi môžu aj dve. Ja ked som chora, tak jem viac kuskov, každu hodinu jednu tabletku. A potom dam pauzu. Ak ho berieš dlhodobo, tak po mesiaci daj 7 dňovu pauzu.

mumia

dakujem velmi pekne za odpoved :) a ten cierny zazrak to je to mumio ale cierne, nie? a pytam sa na tie lieky lebo nejake uzivam tak ze ci to mumio nema nejake vedlajsie ucinky pri kombinacii..

simka111

Ja nemam osobne skusenosti s mumiom ale moja mama ho brala,ale uz davno.Je to naozaj velmi zdrave, a aj bez konzultacie s lekarom ale lepsie je brat cierny zazrak

simka111

Ja nemam osobne skusenosti s mumiom ale moja mama ho brala,ale uz davno.Je to naozaj velmi zdrave, a aj bez konzultacie s lekarom ale lepsie je brat cierny zazrak