MUMIO

imka13

@kiky1viky: Dobre si aj spravila. Keď je raz tak dané, že sa majú užívať len mesiac, tak by to ľudia mali dodržiavať. Chápem, že keď lekár dovolí, tak to je v poriadku. Ale len tak sám od seba by si to človek nemal dovoliť!!! Po mesiaci si pocítila aj nejakú úľavu? Cítiš sa už lepšie? A čo ti vlastne bolo?

kiky1viky

o som ale v šoku lebo v letáku je napísané, že sa môžu maximálne mesiac užívať. Ja som to tak aj dodržala. Dlhšie som sa ich bála užívať.

samianka

Liara máš pravdu, len mesiac by sa mali užívať ale ja som si dala zakaždým dvojtýždňovú pauzu a znovu som ich začala. Mne doktor povedal, že by to nemalo vadiť. Totiž ich potrebujem dlhšie užívať a sú to len prírodné lieky, takže v tom nevidím problém. Prepáč, bola som odcestovaná preto som neodpisovala. Nemala som čas:-( Už ich teda berieš?

liara

Nelliy: Ďakujem ti veľmi pekne za správu. Tabletky si len určitú dobu užívala a krém sa môže dlhodobo? Čo všetko si ním natieraš? Na čo je vhodný?
Samianka: Oni sa môžu aj dlhodobo užívať? Myslela som si, že len určité obdobie. Pozerala som na internete, že nie sú ani drahé a aj som si ich objednala, keďže si dlho neodpisovala. Si bola niekde?

samianka

Liara mne to nevadí, rada ti poradím:-) Užívam ich už nejaký tretí mesiac. Dozvedela som sa o nich úplne náhodne, keď mi o nich kamarátka hovorila. A ona ich zase vedela z jedného fóra. Tam jej ho nejaká žena poradila. Taká reťazovka:-D:-) Kupujem si ich v lekárni u nás v meste. Čo ťa ešte zaujíma, kľudne sa pýtaj:-)
Nelliy presne, súhlasím s tebou!!!

Nelliy

Ahojte. Poznam mumio v tabletach, pravidelne som to uzivala pre zlepsenie imunity, dobrej nalady a celkovo pre zlepsenie funkcii organizmu. Zaroven som nedavno zacala pouzivat aj krem mumio , ktory sa tu uz spominal. Vyborna vec. Som rada, ze aj u nas sa uz nieco take predava. Kto este nevyskusal mumio, nech vyskusa v akejkolvek podobe, je to dar prirody.

liara

Samianka: Jej ďakujem, konečne normálna odpoveď. Ako dlho si ich užívala? Ako si sa o nich dozvedela? Kde si ich kupovala? Prepáč za toľko otázok, no som strašne zvedavý človek a keďže nad nimi uvažujem, rada by som všetko vedela:-)
Timia: A aká je chuť? K čomu by si to prirovnala?

timia

taktiež som ich určité obdobie užívala Liara a v pohode. len si treba zvyknúť trochu na chuť, lebo tá najlepšia veru nie je.

samianka

Liara ahoj, odpisujem až teraz, lebo skôr som si nevšimla, že si sem písala. Užívala som tabletky, na ktoré sa pýtaš a môžem ti s kľudným svedomím napísať, že majú také prospešné účinky ako sa píše o nich. Mne veľmi pomohli!!!

liara

Lion884: To si si mohol odpustiť. Ako vieš, že to je to, čo si napísal? Užíval si ich? Máš osobné skúsenosti? Ak nie, tak sa nevyjadruj prosím ťa!!!