MUMIO

mirinho

sisa7 nie je zaco, rado sa stalo:-) snad ti pomozu;-)

liara si ako aj ja. ked mam nieco nove uzivat, tak tiez si nastavujem pripomienku aby som nezabudol. mame riadne hlavy derave:-D:-D neboj, dockas sa. len treba tomu nechat cas.

liara

Mirinho: Užívam, toho sa báť nemusíš. Zo začiatku som musela mať nastavenú aj pripomienku na mobile, aby som ich nezabudla užiť ale už som si na to zvykla a vždy si ich dám;-) :-) Očakávam stále tie výsledky ;-):-)

mirinho

liara neboj nic, bude to tak aj v tvojom pripade. len ich podctivo uzivaj a vysledky sa dostavia;-)

sisa7 osobne mam skusenost s tym, ktory vyraba firma Evalar. uzival som ho a pomohol mi velmi po operacii. ine som neskusal, takze na ine ti nic neviem napisat. no tieto ti odporucam.

liara

Mirinho: Dúfam, že to tak isto bude aj v mojom prípade, keďže ich už užívam;-)
Samianka: Vieš čo, zatiaľ úplne v pohodičke. Bála som sa trochu ich chuti, keďže som tu čítala, že jedna baba písala, že chutia ako asfalt ale na počudovanie mne to nejako extra nevadí. Zatiaľ ich hodnotím pozitívne no nechcem to zakríknuť!

samianka

Liara presne, mne tak pán doktor povedal a preto som bola pokojná a nestresovala som, že by som sa predávkovala nimi alebo niečo iné. Super, že si si ich kúpila. Zatiaľ z nich máš aké pocity?
Veruus aj som skúšala ale o týchto tabletkách tam vôbec nič nie je napísané. Nič mi tam nevyhľadalo :-(:-(

mirinho

uzival som ho a po operacii mi velmi pomohol! doktori predpovedali 5 mesiacov marodenia a ja som po 3 isiel do prace, lebo som sa citil velmi dobre. a verim, ze to bolo vdaka tabletkam MUMIJO. odporucam ich kazdemu!

liara

Samianka: Aha, tak tebe to povedal doktor tak to je potom v poriadku. Veď on musí vedieť, či sa môžu užívať dlhšie alebo nie. Áno, už som ich začala užívať:-)