MUMIO

renata18

miliaca58 nie si prva, ktorej odpoved bola takato :) aj ja ked som sa to prvy krat dozvedela, som bola z toho prekvapena. ale je to tak. mumijo je proste liek na vsetko :) ;) smiem vediet, ake mas ty problemy? ak to teda nie je tajne

miliaca58

renata18 to az na tolko problemov je dobre?? wau. necakala som to! normalne som ostala milo prekvapena z toho:O:O

renata18

miliaca58 ahoj, na tieto problemy :
- zlomeniny
- vyklbeniny, natiahnute vazy
- kozne choroby - ekzem, popaleniny
- ochorenia perifernych nervov
- ochorenia obehoveho ustrojenstva
- ochorenia traviaceho ustrojenstva
- ochorenia hornych dychacich ciest
- urychluje regeneraciu poskodenych tkaniv, kosti
- ma protizapalove, baktericidne a analgeticke ucinky
- doplna nedostatok vitaminov a mineralov v organizme

Pundisska

Samianka to máš dobré, keď máš takú starostlivú doktorku. Aj ja by som takú prijala! Ku ktorej chodíš a z kade vlastne si?? Vieš čo, cítim sa už o niečo lepšie. Ešte to moc zhodnotiť neviem, keďže ich užívam krátko ale verím, že to bude po tejto kúre fajn!

samianka

Pundisska tak potom chápem, nevedela som, že sa o takéto veci tvoja doktorka nezaujíma. Tá moja je úplne odlišná. Ona potrebuje o každom mojom jednom kroku pomaly vedieť, ale mne to vyhovuje, keďže mi už veľa krát pomohla!! A ako sa cítiš? Je ti lepšie od kedy užívaš to mumijo-evalar??? Pevne dúfam, že mi napíšeš len pozitívnu odpoveď!

Pundisska

Samianka lebo ju takéto veci nezaujímajú a sama od seba som jej to nepovedala viac menej z trucu. Načo to potrebuje vedieť, keď sa o to nezaujíma????
Ceresnicka10 ani mne to nejde do hlavy ale bolo to tak, ako som ti to opísala! Rozhodla som sa, že ich od augusta začnem užívať a som zvedavá, či aj mne tak rýchlo zaúčinkujú.

ceresnicka10

tak to si ich vcelku aj dosť dlho užívala na to, že ti vôbec nezabrali..a už vôbec mi nejde do hlavy to, že prvý mesiac v pohode a potom už nič..to je veľmi zvláštne..áno, mne pomohli za mesiac...a čo som v kontakte aj s inými ľuďmi, tak aj im tak rýchlo pomohli..no každý je iný a na 100% ti to neviem sľúbiť ale za skúsenie to podľa mňa stojí...je to na tebe ako sa rozhodneš...

samianka

Pundisska v pohodičke, nie je začo. S radosťou som pomohla;-) Vážne o nich nevie? Prečo si to doktorke nepovedala? Veď na výživové doplnky ti predsa nič zlé nemôže povedať!!

Pundisska

Ceresnicka10 vyše dvoch mesiacov som ich užívala. Prvý mesiac všetko v pohode a tento druhý som už cítila, že sa znovu cítim horšie. Preto som ich vysadila a začala som pátrať po niečom inom. Natrafila som na túto tému a preto som napísala, aby som zistila o ňom čosi viacej. Takže vravíš, že keby si kúpim tieto výživové doplnky, tak ich stačí tiež len mesiac užívať?