MUMIO

renata18

jolana272502 ked si sa neozvala, tak to mam brat tak, ze si to nasla? nasla si si medzi tymi problemami aj ten svoj?

vejkaa

Ked si myslis, ze v strave je vsetko, tak preco tu spominas dalsi produkt?? Ved jedz teda pestru stravu ako tvrdis a budes zdravy a nebudes mat ziadne problemy! Takychto ludi mam najradsej, ach:-(:-(:-( Ja mam uplne iny nazor na Mumio ale necham si ho pre seba, lebo tu je to aj tak zbytocne nieco pisat!!

hoax

Mumio je podľa mna obyčajný hoax , myslím si že v pestrej strave je dostatok všetkého a v prirodzenejšou forme....

Skúšal som mumio a chutilo mi to jak nejaká sadza z kotla a kozistenciu to ma ako tvrdá smola.... nemyslím si že je to niečo extra ale taký Manuka med je iná trieda

Jolana272502

renata18...hm, tak tie si idem pozriet a snad ich tu najdem...velmi ma to zaujima!...ak nenajdem, tak sa ozvem:-)

samianka

Pundisska okey, tak v tom prípade ti fakt to meno nemusím písať! Myslela som si, že tiež tu niekde v okolí bývaš. Neozývala som sa, lebo som to brala tak, že už som ti pomohla čo bolo treba a že sa ti ozvem až neskôr, aby si mi povedala, či ti je lepšie a či ti tabletky zabrali. A som rada tejto tvojej odpovedi, potešila si ma:-)

Pundisska

Samianka keďže ja pochádzam z Trnavy, tak mi meno tvojej obvodnej nemusíš písať. Aj tak ju poznať nebudem. No už teraz áno a už ti môžem aj napísať, že pokroky vidím. Cítim sa čoraz lepšie a lepšie:-) A ďakujem ti za opýtanie sa. Už som si myslela, že sa ani neozveš. keďže si dlho neodpisovala.

renata18

jolana272502 znamena to to, ze proste je ucinny na vela problemov. uz tu tusim tie vsetky problemy boli aj vypisane, tak si skus pozriet na zadnejsich stranach. momentalne nemam cas na to, aby som ti to vsetko vypisovala, prepac

samianka

Pundisska my bývame v Prievidzi a tam mám aj všeobecnú doktorku, ktorá sa o mňa takto pekne stará;-) Meno tu ale nebudem radšej zverejňovať (môžem ti ho napísať kľudne do správy ak máš záujem). Ty kde bývaš? Ale už ich nejaký mesiac teraz užívaš nie?? Už by si mala postrehnúť nejaké pokroky, či sa mýlim? Necítiš nič??