MUMIO

ceresnicka10

aha, tak už mi to je jasné...a ako dlho si ich užívala?..áno, ja som užívala mesiac tabletky mumijo, ktoré mi pomohli a potom som ich vysadila...lebo sa neodporúča ani výživové tabletky dlho užívať..takže by si mohla keď tak vyskúšať tieto...možno by ti bolo po nich lepšie..

Pundisska

Samianka veľmi pekne ti ďakujem za odpoveď. Aj som si myslela, že bude lepšie, keď to budem konzultovať. No som zvedavá, čo mi povie, keďže ona ani nevie, že tieto prvé výživové tabletky som si nasadila.. Na tie som sa je tiež vôbec nepýtala:-D
Ceresnicka10 zo začiatku mi aj pomáhali ale teraz už mám pocit, že vôbec a preto by som chcela vyskúšať aj nejaké iné. Ty nejaké užívaš?

bambam

mumio som kedysi užíval, podľa mňa je to dobrá vec, má to taký nešpecifický "povzbudivý" účinok, človek je tak trochu viac v pohode, lepší spánok, vyššia výkonnosť. ale zas, nič veľkolepé, len mierne zlepšenie.

liara

Mirinho: Áno, pociťujem. No napríklad také, že som už vyše mesiaca nebola chorá, lepšie spím a cez deň tak viacej vládzem. Neviem ako ti to úplne opísať aby si to pochopil

ceresnicka10

aké výživové tabletky užívaš?...tie ti nepomáhajú, či prečo chceš začať aj tieto ďalšie užívať??...

samianka

Pundisska bolo by lepšie, keby si sa ohľadom tohto poradila so svojím všeobecným doktorom, ktorý pozná tvoj zdravotný stav. Ako oni sa môžu kombinovať aj s inými liekmi ale vieš ako sa hovori: istota je guľomet:-)

Pundisska

Pekný deň všetkým;-):-)

Rada by som zistila, keďže som doposiaľ nikde nenašla, či sa môžu tieto tabletky kombinovať aj s nejakými inými? Je potrebné, aby som to konzultovala s lekárom alebo si ich môžem len sama nasadiť, hoci už užívam iné výživové tabletky?

Za odpoveď vopred ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa;-)

liara

Mirinho: Je to tak lepšie, aspoň človek nezabudne. Ja si úplne všetko zaznačujem do mobilu, lebo keby si mám všetko pamätať, tak polovicu by som isto zabudla. Nedá sa to proste! Veď áno, som trpezlivá. No už nejaké pokroky si všímam a som z toho šťastná :-) ;-)