AUTOBAZAR

Extechnik AAA

AAA AUTO NIKDY!!!!!
Robil som tam-vykupoval som auta.
Auto sa vykúpi od ľudí alebo dovezeme zo zahraničia. Stočia sa km (stáčal som aj o 220000 km), trošku sa upraví a nastrieka sa na škrabance lacný lak, ktorý pri umývaní častokrát aj zmizne a auto sa predá za oveľa drahšie. Ľudia si mysleli, že kupujú zachovalé auto a bol to VRAK.
Takže z AAA by som si pre seba nikdy auto nekúpil.

Alexa12

Tiež mam dobru skúsenosť.. je jasné že niekomu sa ničo páčiť nebude a inému zase áno, ve´d to je tak všade. Ale nefungovali by tak dlho keby bolo niečo s firmou zle :)

alenka_radska

Moja mama si kupila v aaacka asi pred 3mi rokmi auto, renault clio, dodnes nemala snim zaidny problem, ziadnu zavadu chodi ako nove. Vlastne aj vtedy pri kupe bolo ako nove, najazdenych myslim 15tis alebo tak nejak. Takze zase nie vsetko co sa hovori musi byt pravda.......

Smoliar298

...nikdy viac z bazaru a uz vobec nie z toho co ma niekolko A v nazve...oklamali ma zatajili,ze bolo auto burane,o km ani nehovorim ale pri mojej otazke pri kupe vozidla Citujem:to ani nahodou,neurazajte nas ved je na to zakon to by sme si nedovolili,, dnes mam za to,ze si to dovolili...info posli aj dalej v bazare Nikdyyyy

0vecka

nj zu som to pisal tisickrat ale naco si kupujete ojazdene sunky? za nejakych. akoze chapem ak chce clovek nieco velke a nevadi mu ze sa mu to kazdu chvilu moze rozsypat tak ok ale napr pri fabii mi to pride ftipne kupovat Auto za 5000 ktore ma najazdene 100 000km (oficialne) ked nove stoji od 9k a prehlasenie z EU urcite nestoji 1000 EUR...

co sa stacania tyka tak jasne ze sa to robi a robia to aj sukromnici aj ked zdaleka nie vsetci. podla mna je kupa stareho Auta loteria netusite preco ho predavaju moze ist o nieco co sa kazdych 10 000 km pokazi atd.

sonicka_sov

Čauko, toež by osm prijala ešte nejaké informácie o kúpe z auto bazáru, na nové bohužial zatiaľ nemám.

bibi1234

ronaldo22-suhlasim s Giovannim a nezabudni podpisat zmluvu, kde su ustanovene naroky na uhradu skrytych zavad v trvani polroka-urcite preferuj sukromneho cloveka, ako bazar a tiez by som si potom dala prekodovat kluce od auta... zo zahranicia by som nekupovala, lebo sa mi zatial vzdy stalo, ze sme sli 1000km tam a spat a nic z toho nebolo, lebo auto malo iny vykon, vybavu, km,... navyse treba priratat asi 1000eur-odhlasenir, prihlasenie, docasne-zahranicne spz, preklady, kontrola originality, dovoz,...

bibi1234

ronaldo22-suhlasim s Giovannim a nezabudni podpisat zmluvu, kde su ustanovene naroky na uhradu skrytych zavad v trvani polroka-urcite preferuj sukromneho cloveka, ako bazar a tiez by som si potom dala prekodovat kluce od auta... zo zahranicia by som nekupovala, lebo sa mi zatial vzdy stalo, ze sme sli 1000km tam a spat a nic z toho nebolo, lebo auto malo iny vykon, vybavu, km,... navyse treba priratat asi 1000eur-odhlasenir, prihlasenie, docasne-zahranicne spz, preklady, kontrola originality, dovoz,...

moj_nazor

Na jednej strane je lepsie od fyzickej osoby, pretoze pokial viem, tak v autobazaroch profici km urcite stahuju. V sucasnosti vsak mozno uz dokazu stiahnut aj mimo bazaru, tak netreba tomu az tak verit, ale to je asi menej zriedkave. Kamarat je automechanik a vzdy hovoril, ze v tych bazaroch na Slovensku je to o nicom. Ked chces z bazaru, oplati sa viac zo zahranicia, pretoze na Slovensku je to zbytocne predrazene a pod. Ale zavisi samozrejme od toho, ake auto hladas. Znamy si kupil auto z aaa bazaru myslim (peugeot) a v pohode, akurat do neho casom investoval este tolko prachov, ze potom nadaval, ze sa nedal odhovorit od toho mojho kamosa automechanika, az to nekupuje... Keby chvilu pockal, v zahranici o mesiac nahodou natrafil na lepsie, lacnejsie, v lepsej vybave a pod. Pozri sa na stranky mimicar, oni tam maju priamo upozornenia na podvodnikov a ich praktiky. Vela zdaru a neunahluj sa pri kupe :) Zvycajne sa to neoplati :)

GiovanniX

to mas uplne jedno ze kde kupujes,ak staca profik tak nezistis nic,len ked pojdes do znackovej predajne a das im VIN auta,vedia ti vytlacit podrobnu servisnu historiu vozidla,az po dobu,po kym bolo servisovane auto v znackovom servise,cize kilometre si mozes overit,alebo prirovnat.Servisnym knizkam never,falsuju sa aj tie.