AUTOBAZAR

Hracc

Co som si vsimol je, ze AAA zacalo vystupovat pod roznymi menami. Zalozia akoze novu firmu pod uplne inym nazvom ale adresa autobazaru je rovnaka. Dokonca ked volate do toho bazaru a potom z ineho cisla zavolate do AAA na tu istu adresu, tak zdvihne rovnaky clovek a v oboch pripadoch hovori, ze oba bazare su nezavisle na sebe.

Ja som kupil od sukromnej osoby za 1/4 ceny noveho. Na pozretie som isiel ale s technikom z rodiny a s autom ani jeden najmensi problem...

flottila

biatlonistka7 máš aj nejakú vlastnú skúsenosť, alebo hodnotíš len z počutia? Ja si totiž myslím, že najhoršie je kupovať práve od súkromnej osoby cez inzerát alebo doviesť auto zo zahraničia, tam je totiž záruka skoro nulová. V bazároch (či už AAA alebo inde) je aspoň istota, že sa v prípade problému je na koho obrátit

kamionista

čo sa týka áčiek, poznám pár ľudí čo má odtiaľ auto a sú v pohode, oni aj dávajú nejaké garancie, ale je lepšie si to preveriť s mechanikom dobrým, normálne si ho vezmite so sebou do bazáru nech poradí.. fyzickým osobám by som sa vyhol

Rastaf

Vacsinou je jedno ci kupujes cez inzerat z netu, cez autobazar.eu alebo z AAA Autocemtrum, Darex alebo ineho kamenneho autobazaru. V zasade potrebujes mat aspon minimalny vseobecny prehlad o autach, o tom co od toho ocakavas, urobit si maly prieskum trhu ze za kolko sa predavaju. Kilometre by som neriesil aj ked teraz je to uz trestne. Ked pojdes do bazaru, zober si so sebou automechanika, ktory sa ti pozrie na auto na dvihaku. Povie ti, co bolo menene, co bude potrebovat vymenit a co vydrzi. Urcite sa neneh oklamat peknym (cistym) interierom ako su koberceky. Pozri sa predovsetkym na stav volantu, sedadla u sofera a riadiacu paku.
Ked si uz vyberies typ auta, rok atp. pozri si na autoforach, ci su poruchove a ked ano, tak v com.

Extechnik AAA

Pri takom veľkom počte predaných áut sa naozaj nájdu aj nespokojný zákaznìci ktorý to nenechajú len tak a radi to niekde zverejnia .Nejde len o zákazníkov AAA ale aj iných bazárov a predajcov.Ale spokojný zákazník nemá taký hnací motor na zverejnenie svojej spokojnosti berie to ako samozrejmosť.Áno podvádza sa a nie len v AAA ale určite sa nájdu aj spokojný zákazníci.Ešte si sa nezaregistroval ? NEMUSÍŠ už nebudem prispievať len som ti chcela ukázať že za svoj názor sa nemusíš hanbiť.sory

Monika_22222

Zdravím všetkých. Kúpila som si pred 3 rokmi z AAA auto. Jednalo sa o auto Škoda Octavia TDI. Auto malo vtedy 2 roky a najazdených malo mať necelých 19000km. Hneď pri kúpe sa mi zdalo divné, že auto nemá servisnú knižku, ale povedala som si OK. Auto som kúpila. Prvý problém nastal už pri ceste domov do Senice. Došla som z BA do Senice, hneď ako som vyšla z BA som natankovala a kým som prišla domov, pol nádrže bola minúta. Auto malo príliš veľkú spotrebu nafty.

Auto som zobrala do autorizovaného servisu Škoda v Senici. Mechanik povedal, že auto má najazdených aspoň 100 000 km a navyše bolo na 100% naburane - boli viaceré diely menené a striekanie, chýbal airbag vodiča. Nahnevaná som išla do AAA, že chcem odstúpiť od zmluvy a auto vrátiť. Pol dňa som čakala v nejakej starej maringotke, kým si technici auto pozrú. Odmietli ho vziať späť. Narobila som tam strašný bordel....

Auto som sa nakoniec predala, ale vrazila som do opravy 1600€, kvôli tej spotrebe.
Auto som mala asi 2 mesiace.
Takže z AAA a z iných bazarov Nie!
Najlepšie nové, alebo od súkromnej osoby.

Extechnik AAA

Neviem aký KOKOT tu píše v mojom mene (posledné 2 príspevky)! Nabudúce si radšej zqregistrujem konto pod určitým menom. Myslím že to je ten kokot, čo sa so mnou hádal, že AAA je v poriadku ,,firma''.
JA SA S NEBUDEM S VAMI HADAT, ANI VAM RADIT. KLUDNE SI KUPTE VRAK Z AAA.