AUTOBAZAR

bratislavabazar

rovnako sko ostatni ti mozem po negativnych skusenostiach odporucit radsej Darex ako ine bazary so suntami

zbyndo999

stocene kilometre si mozes overit cez server a tiez ti pomoze sikovny mechanik ktory si vsimne aj opotrebovanie ktore beznemu uzivatelovi ujde..my si vsimame kluky na dverach, riadiacu paku a take viditelne veci ale z aaa auta sme si kupili forda fiestu - trojrocneho a slape jak hodzinky

Kingofpop

Autobazar.eu je inzercny portal.. nie bazar. Kazdopadne dole spominany Darex by som doporucil ako jediny, porovnaj si recenzie s inymy a zistis preco..

Fullhd

Neodporucam kupovat auto z sk bazaru a uz vobec nie z AAA bazaru a v hotovosti bez uveru a ani ziadny leasing.Na zadlzeni nie je nic rozumne.
Urcite na vlastnu päst alebo ak sa nerozumies do aut tak s niekym a z nemecka po vlastnej osi.
Nemec co ma cez 2000 € sa stara o auto inak ako zobrak ktory ma 600 € v cistom.
Byvam v DE a viem o tom nieco.

Sestra robi na sude a riesi bazare stale.
Mohol by som rozpravat.

Osobne mi je to ale jedno.

hrachier

Rozhodne su autobazari lepsie ako sukromnici.. ved vieme samy ake crepy zvyknu nosit z nemecka, francuzska, talianska a pod.. bez zaruky, penaize na ruku, zmluva pravne o nicom... autobazar ti dava naopak zaruku aj na km aj na povod vozidla a kvaltiny dokonca aj na skryte vady. Doporucoval by som tiez spominany Darex, maju zazmluvneneho aj Autoporadcu, ktory im certifikuje auta, takze oni sa chovaju dlhodobo ako najferovejsia firma z autobazarov.

PeterTakac

AAAauto a autobazar.eu nie su oba autobazari.. autobazar.eu je iba webstranka, kde mozes inzerovat auto ako ty, tak aj iní predajcovia (firmy).. co sa tyka schopneho autobazaru odporucam pozriet autobazar Darex.sk, mam s nimi osobnu skusenost - kladnu :)

brrr

hracc, na Slovensku je vela obchodov s jednym a tym istym majitelom, aj e-shopov. Co je zvlastne su to vacsinou ceske firmy. A pre ceske firmy na Slovensku neplati v pripade reklamacie nasa SOI. Co sa tyka AAA auto, su to tiez cesi a dokazu hrat riadne na psychiku, natahuju cas, ak chcete auto predat snazia sa z neho urobit vrak a potom ho ponukaju za 3-nasobnu cenu. Dokazu cloveka uplne zlomit, natahovanim casu, lebo k vedia ze kazdy je nervozny z cakania. Obchod je obchod, ale tu by som uz nikdy nekupoval ani pneumatiku. Ved si vygooglite skusenosti inych, je to veru pravda.

geminkaa

Ako už sa nižšie píše, AAA má v zmluve záruku na km, takže by som nemala obavy. Skor by som sa bála niekde z nemecka alebo od niekoho cez internet, kde záruka nie je.

berenikasom

Mám auto z AAA a v zmluve mám napísané, že keď sa zistí, že sú km stočené, vrátia peniaze. Takže toho by som sa nebála