AUTOBAZAR

Extechnik AAA

A raz malo auto najazdených len 65-tisíc km a vyzeralo ako keby malo 250-tis tak zme museli natocit aspon 100-tisíc aby sa predalo .

Extechnik AAA

Ja nejsom zákazník z AAA a ani ním nikdy nebudem, keďže som tam robil a viem ako to funguje. Ja nikoho presviedčať nebudem, keď ste sprostí, tak si z tadiaľ kúpte auto.
Prajem veľa šťastia, aby ste nekúpili vrak. To sa vám asi nepodarí.

alenka_radska

Tiez si myslim ze to niektori ludia az moc riesia- byt nespokojni so vsetkym, to ej take typicke u nas ....Mozno sa vam zda ze je vacsina nespokojnych lebo maju potrebu vsade to vykrikovat :-) urcite je aj kopa spokojnych ktori nemaju potrebu chodit po diskusiach takze taky je moj nazor... za mna (a za mamu)- super kupa

Extechnik AAA

0vecka - asi sa v autách až tak dobre nevyznáš. Každé auto po stlačení km sa dá aj upraviť trochu, aby si to zákazník nevšimol. To, v akom stave je auto zistí zákazník až po dlhšom čase používania.
Keď som vykupoval auta, musel som využívať aj "nátlak", bolo to nariadenie od vedúceho. Ľudia čakali aj 6 hodín v maringotke, kde sa nekurilo a v lete tam bol hic, keďže to bolo plechová búda.
Keď som bol ešte zamestnanec AAA toto by som si nedovolil nikde napísať. Ale keďže tam už chvála Bohu nepracujem, môžem si to dovoliť.
Keby bola niekoho teória, že je to pomsta, lebo ma vyhodili, NIE. Dal som výpoveď osobne JA SÁM. Už som sa na to pozerať nemohol.
Teraz robím predajcu áut a tam som oveľa spokojnejší aj keď za trochu menšiu výplatu. V AAA som zarábal okolo 1450€, takže ako technikov nás tam bolo viac a z niečoho ich platiť museli,nie?

Extechnik AAA

0vecka - ja si to už presne nepamätám. Lebo sa takto riešili skoro každé 1 auto. Myslím že toto akurát bola Octavia 1. Myslím že mala okolo 380k a dal som to na 160k. Práca výkupných technikov je aj toto.

0vecka

tu si ludia s dobrymi skusenostami neuvedomuju ze vyhrali v loterii.. jasne ze sa predavaju aj dobre auta ktore maju naozaj tych 15k keby to stocili na este menej tak to nikto neuveri ale tu die o to kolko ludi je nespokojnych a kolko spokojnych a aku mate sancu byt ten spokojny

0vecka

Extechnik AAA to si z kolko na kolko stacal tych 220k`? sak to clovek vidi ci je to Auto co ma najazdenych 300k alebo 80k