AUTOBAZAR

ivanpodolinec

Ja s darexom skúsenosť nemám, no známy tam predával auto, takže zajtra idem skúsiť šťastie k nim ja, dám potom do fóra stručne moju skúsenosť.

Mandla1990

Darex podla internetu vedie, na druhej strane, je druhy najvacsi, teda s nim ludia musia mat skusenosti, no co ma prekvapuje, oproti AAAckam proste vobec nemaju negativa. Zaujimava, vsak na jar ich otestujem :)

TentoJano

Ja mam starsiu skusenost, este november/2017. Brana captiva z Darexu, 4x4, manual, 2,0.. stvrokolka funguje skvele aj ked ma ludia odhovarali brat 4x4 auto z bazaru a to presiel skoro rok. Za mna skvele :)

Suopertom

Papirus to napisal asi najlepsie z celej diskusie.. ide o portaly, z bazarov klasickych vedie darex a prehrava "CCC" :)

Papirus

Od teba dva zo spominanych su inzertne portaly, kde inzeruju ako sukromne osoby, tak aj bazare. Co sa tyka malych bazarov, nepoznam, neviem, no vacsinou su taki smelinari haha :) V dobrom.. alebo zlom :D Co sa tyka vacsich bazarov tak ako aj ostatni referuju, jednoznacne vedie Darex co sa tyka hlavne serioznosti a nezavadzania spotrebitela. Vela stastnych km ;)

kristofko77

Ja som mal skusenost dobru s Darexom, auto som nasiel poobede o tretej a o desiatej vecer som uz jazdil, stihli sme to vybavit, dali mi 100e zlavu a stihol to pozriet a skontrolovat moj brat (automechanik), vsetko za pol dna, takze pristup na jednotku, takto ma vyzerat kupa auta v praxi.

zdradca

Ja som nedavno kupil auto s AAA a v pohode.Km sedelo,stav v poho,nejake klepy ohnutie na kasni som neriesil,u mna je zaklad motor.celkovo ok
Predtym som mal auto s Autoalles a v pohode no odisli mi kruzky na valci ale zohnal som iny motor,auto beha dalej
Mam auto aj cez autobazar.eu kupovane priamo od majitela. V pohode. Najzdil som s nim viac ako 160000km a okrem beznej udrzby v pohode.
Mozes kupit nove no vadny kus a mas len starosti. Trafis starsie po kontrolach,majitel sa staral a vydrzi ti.
Nikdy by som nekupil dovezenku,ci skladacku.

GOING

Zlé auto môžeš kúpiť aj nové aj jazdené vadou výrobcu
za čo bazár ani predajca nových vozidiel fyzicky/priamo nemôže.

Napr. nové vozidlo, ktoré mohlo byť viac krát striekané u výrobcu.
Keby som si sám kupované vozidlo z kamióna neskladal a sám nedával dolu ochranné fólie zo strechy a kapoty a v rovnaký deň moje nové auto neodviezol z predajne, tak tomu neverím.

Po rokoch pri vyťahovaní preliačin zistili magnetickým hrúbkomerom, že má hrúbku laku ako keby bolo opravované.
Hneď sa ma pýtali či bolo striekané.

Sám som sa čudoval aká je pekná sýtosť farby-nestarla/nebledla.
Bolo hrúbkou laku na karosérii.

Kolega v inej firme mal rovnaký model vozidla aj rovnaký kód farby karosérie, a bola to opticky úplne iná červená farba pri porovnávaní na rovnakom svetle.

Kovalicek

Ja som zase za aaa auto ako autobazár. Kilometre si môžeš overiť cez net a tie sa dajú dosť tak zistiť aj z bežného opotrebovania auta- hlavne známky opotrebovania najmä na riadiacej páke, volante a klucke u sofera. My sme si z aaa auta kupili auto pouzivane prvym majitelom (boli sme druhi). AUto vw golf bolo kupene na SK a pravidelne servisovane podla zaznamov a aj podla nasho mechanika. Ako trojrocne malo najazdenych 30 tisic cize akoby nic...my sme boli spokojní