Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

marcela11

Dobrý deň,
skúste slávku zelenoústu sú výskumi, že na Novom Zelande majú ľudia oveľa zdravšie kĺby a kosti práve kvôli tejto slávke ale pozor na kvalitu kupovať iba tie overené bez pridavných látok.

rozmaria83

ja som mala ten amitamin kolagen, vyskusala som toho viac a po tomto mozem povedat ze aj nejake vysledky boli, kolagen v prasku je lepsi ako tabletky lepsie sa vstrebava do tela, rychlejsie

Lennyx

ja mam tiež najradšej práškový kolagén, ale ja si dávam morský bioaktívny collalloc a ten mi sedí ;) pomohol mi s lámavými nechtami aj rozštiepenými končekmi vlasov

danielka311

ja beriem tiez na pukanie konkretne amitamin® Collagen System, berem to dlhsie a pukanie mi prestalo uplne takze pomaha

Peter M

Mne kamos odporucil kolagen, ktory pouzivali jeho znami, ked pracoval v Norsku. Je z vrstvy tuku pod kozou morskych ryb (( je podobny tomu ludskemu kolagenu )) narozdiel od inych vyrobcov, ktori ho vyrabaju z bravcovej koze. Viac si pozrite na www.zdrave-srdce.sk . Je to 25 sackov nie moc dobrej chuti, ale pomáha mi a to som zatial vyuzival iba 4 balenia. Manzelka sa este smeje, ze vyzeram aj mladsie :-) Osobne ho kupujem na bioplaneta.sk, lebo tam nan maju vyhodne akcie

sifonsk

co to o klbovej vyzive sa mozte docittat v tomto clanku www.fitcool.sk je tam aj par super linkov na studie sice ziadne odporucania na produkty ale ako info urcite odporucam

mollllllly

ja som za par rokov uz co to poskusala, teraz mam tuto www.vitalek.sk a som fakt spokojna.... a chuti prekvapivo dobre plus to ze nemusis uzivat tabletky, aspon pre mna to bola otrava

nora45

Uz dlhsiu dobu beriem klbovu vyzivu Gelavis-kuk na stranke. Maju tam dobre vysvetlene fakty o klbovej vyzive, maju zatial najlepsie zlozenie co som pozerala a zarucuju aj skutocny obsah latok nachadzajucich sa v produkte. Mne zabral gelavis complex+Gelavis Ha po necelom mesiaci. Uzivam to spolu ako mesacnu kuru. Zatial som neobjavila kys.hyal.pre Veganov, Gelavis HA je aj pre nich. Ten obsahuje hlavne kys.hyal. bez ostatnych zloziek.

nicole2

odporucam klbovu vyzivu priessnitz, mesiac dozadu som ju douzivala a velmi mi zlepsila moje predchadzajuce bolesti klbov, som zvedava aky dlhy bude jej ucinok ale zatial som velmi spokojna