Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

rena23

Ked dostanes dalsiu radu, budes mat z toho este vacsi gulas. Tak sa drz toho, co Ti povedal lekar, alebo skusaj nase rady zaradom a uvidis, co Ti zaberie...

Sashaka

No ja už mám s toho taky guláš som toho veľa kukala na nete a čitala tak čo fakt pomôže čo je osvedčene!!!!

Radomil

Ahoj Sashaka,

taktiež veľa športujem. Veľa behám a posilujem. Takže kĺby dostávajú zabrať. Velmi dôležitý je správny minerálny doplnok stravy.
Spotreba minerálov hlavne u športov je podstatne vyššia a nieje jednoduche obsiahnuť potrebné množstvo len v bežnej strave.
Nieje však jedno o aký minerálny doplnok sa jedná, pretože garanciou účinnosti je správne a hlavne účinné zloženie.
Nedostatok minerálov vedie aj k prekysleniu organizmu, a to je dôvodom vzniku mnohých ochorení.
Mám s touto problematikou mnoho skúseností a veľmi dobré výsledky. Funguje to naozaj vynikajúco aj u tenistov alebo kulturistov, kde sú kĺby naozaj veľmi namáhané.
Aj postihnutie kĺbov artritídov alebo artrózov sa dá veĺmi pekne vyliečiť.

V prípade záujmu sa môžme kontaktovať aj telefonicky alebo osobne. Ja som z Nitry.
Môj mail je radomil.drysl@gmail.com

Ahoj
Rado

mjanik

daj si do poriadku obličky(aby mastili),na to je najlepšia akupunktúra-nenastavuj sa na lieky,lebo ich budeš musieť užívať dlhodobo