Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

Dorka79

Mne veľmi pomohol výživový doplnok Gelactiv. Obsahuje nielen kĺbovú výživu ale aj zložky, ktoré majú protizápalový a protibolestivý účinok. Odkedy ho užívam, možem znova bez problémov behávať

BaškaZ

Na trhu je predsa veľa výživových doplnkov špeciálne na kĺby, treba len skúsiť, čo vám bude najlepšie zaberať. poraďte sa v lekárni

marian3199

amitamin® arthro360 je dobra vyziva, na sk ju maju iba na vitarian.sk, vyskusal som toho viac z tejto som videl aj vysledky

1:1

Samotné prípravky ti nepomôžu. Ja som mladý človek a kĺby mi pred pár rokmi načisto odišli. Bral som všetko možné, čo kto poradil. Či doktor, či liečiteľ. Hľadal som aj na internete. A veru pomohla až dôkladná liečba. Telo treba najskôr na všetky tie doplnky pripraviť. Ináč sa to nedostane tam kam má. Takže neverte na zázraky, chce to riadnu liečbu od podlahy a veľa trpezlivosti.

lejluska52

mne na pukanie v kolene pomohla vyziva amitamin® arthro360, cca do dvoch mesiacov pukanie uplne preslo, je aj pre alergikov

leerdameer

na výživu kĺbov a chrupaviek odporúčam priessnitz kĺbovú výživu :) checknite net čo obsahuje, ja viem len povedať že mne mooooc pomohol

prispevok

Ahoj Sashka,

pocula som o uplne inovativnej terpii ktora nasaduje kmenove bunky z tvojho vlastneho tuku. Extrahuju sa kmenove bunky z tvojho vlastneho tuku, ktore sa po rozmnozeni nasadia do tvojich klbou. Kmenove bunky sa sami rozmnozia prirodzenim rastom. Vdaka tomuto rastu obnovia kmenivo tvojich klboch.

Urcite sa informuj a skus ci to je nieco pre teba! Vysledki su nenahraditelne! Viem ze to ponukaju na jednej Klinike v o Viedni. (Dr. heinrich).

redka

spravny doplnok by mal obsahovat vitamin c, chontroitin, glukosamin, msm, kolagen ci zelatinu... tieto hlavne slozky a potom ide este aj o davkovanie, lebo niektore toho maju pramalo... aspon tak to hovorili v telerane tusim vcera...