Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

rena23

Ja som ich dostavala uz pred 16 rokmi a, ako som spomenula 8 rokov bol pokoj. Odvtedy raz za par rokov, ked sa bolesti vratia, vyberiem 3 balenia condrosulfu a zase je na cas pokoj. Dolezite je aj to, co mas s chrupavkami. Ak ich mas opotrebovane, treba sa niektorym pohybovym aktivitam vyhnut.

rena23

Tych inekcii sa neboj, ked mas sikovneho doktora, boli to mene ako odber krvi - mne to robili a ucinok zostal velmi dlho- cca8 rokov. Inak, zvyknem sa preliecovat Condrosulfom, ktory tiez velmi dobre zabera, ale je tazky na zaludok.