Vyživa klbov a chrupaviek

Príspevok v téme: Vyživa klbov a chrupaviek
Sashaka

Ahojte dlhodobo mám problém s pukaním kolien a členkov ako aj bolesť klbov, stále športujem bez športu to nie som ja chodím do posilky alebo plavať, korčule a pod. Dostala som tabletky na výživu ale s nich mi je zle a bolo povedane ak nezaberu tak injekcie do kolien a tomu sa chcem vyhnúť preto by som bola moc rada keby ste niekto vedeli poradiť čo by som ešte mohla urobiť. Jedávam aj želatinu je to je základny prvok vo všetkych pripravkoch ale rady som som ešte poradiť. Vopred ďakujem!!!!!

lalala3

Ja som mala podobné problémy, tiež športujem a mávala som časté bolesti kĺbov, injekciami mi síce nehrozili ale tiež som užívala od lekárky nejaké lieky, ktoré však mi veľmi nezaberali. Kúpila som si sama kĺbovú výživu priessnitz a po nej sa mi to krásne všetko zlepšilo a bolesti ustúpili :)

M74

Ja som mal veľké problémy, doktor mi predpísal Condosulf, potom to už nestačilo. Tak som dostal do každého kolena po tri injekcie a to naozaj pomohlo. Potom mi ešte predpísal Artenal MPX a teraz si 2x za rok si dám kúru. Artenal sa dá voľne kúpiť v lekárni. Injekcii sa neboj, nie je to nič nebezpečné ani extra nepríjemné. Asi ako bežné očkovanie alebo odber krvi.

ojka

Sashaka, každý kto na nete alebo inde niečo propaguje, samozrejme prehlasuje, že to jeho je najlepšie a určite zaberá..... (;

ojka

ahoj Sashaka a ako dlho si užívala tie na tu vyživu? Nič sa nezlepší len tak z dňa na deň, chce to trpezlivosť... I ked je individualne, že u koho čo a kedy zaberie....Teda či vôbec zaberie Na trhu je toho veľka Glukomed, Chondrosulf, tie injekcie (tych sa netraba bať, tiež si myslím, ak je šikovny lekar, tak je to v pohode...),... i ked pravda, že niečo z toho je na predpis.... ked chceš bez predpisu je tu napr. arthroStop, BARNY'S, alebo ta spominana Gelatina.
a ak sa smiem spýtať, ako znie tvoja diagnoza, keď si s tym bola u lekara?