"si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny

Príspevok v téme: "si to co jes"- klamstva zapadnej mediciny
sweet_lolitta

Skvely film o tom, ze co vkladate do ust vas priamo ovplivnuje, pretoze kazde susto telo metabolizuje, nieco si zoberie, zvysok vyhodi, ine necha v sebe a skodi mu to... O tom aky je priami suvis s rakovinou a jedlom a aj to, ako by to dopadlo, keby zrazu lekari vedeli nieco o vyzive a rakovina by ustupila (asi by vela ludi prislo o pracu, vsak?)>>>

tu je link :)

www.green-ways.com

Co si o tom myslite vy?

žaluď

rena23:

Ukáž mi vlka ktorému by krava pokojne a bez protestov dala vyppiť mlieko. By dostal takú kopačku že by sa už nepozdieral. Môj pes pije mlieko a má ho rád.

prispievatel

Fajciar, s minimom pohybu, co kazdy den je maso, mi snad nebude radit o zdravej vyzive, nemyslis well:)? A tvrdit, ze mu nic nie je v 34rokoch, ci kolko mas:D trochu joke, nie?

watermelon

no well neviem kolko mas rokov, ale to ti garantujem ze pit denne mlieko ti krasne skracuje zivot, prichystaj sa na starobu a teda na osteoporozu minimalne, dalej sedy zakal, z toho maska aj rakovinu hrubeho creva - to ma dnes nejak vela Slovakov - ktovie preco? co este neviem, uvidis sam.

žaluď

watermelon:

- Nie je pravda že zo surovej stravy sa lepšie ukladá vápnik.
- Zvieratá si jedlo variť nevedia.
- Varením sa niektoré látky uvoľňujú, iné zas ničia. Preto je dobré jesť pestrú stravu: rastlinnú, živočíšnu, surovú aj varenú. Nazvime to vyvážená strava.

prispievatel

well, naco umrel tvoj dedo, pradedo, babka, rodicov este mas? napis mi, chcem vediet ake choroby skolia kazdodennych jedacov masa. A neklam a napis k tomu vek, vazne neklam.

watermelon

domace zvierata zjedia co im das. tie sa uz davno nestravuju podla toho, cim su. Alebo je macka akymsi pojedacom vareneho masa?

watermelon

no najskor by som sa spytala preco ma zrazu tolko ludi alergiu na mliecne vyrobky alebo priam ich neznasanlivost, Well.... nuz preto ze nepatria to nasej stravy, pretoze telo ich nevie stravit.