Surne!! - potrebujem schudnut.

charlotte

pre tych co chcu schudnut najmen 5kg .

kazde rano aspon 1tyzden stavajte o hodinu skor ako stavate ,, potom sa chodte osprchovat a chodte si zacvicit : 20klikov 35 drepov a 40laksedov ... potom na ranajky si dajte nejake ovocie okrem jablka ,, na obet di dajte bohaty obed teda obed ,, a na veceru si dajte jablko ...
POZOR ! nepite sladke vody ,, z mineralok mozete pyt :rajec ,, miticku,, ave,, a jedine uz cistu vodu ,, nepite osladene vody ! s toho sa pribera .. !!

jaro1

A načo????????
Jak přecházela staletí, měnila se i estetická měřítka na ženskou krásu: od naší pramáti z Věstonic, přes chlapeckou Twiggy až k ženám-kulturistkám, všechny ženy se podřizovaly rozmarům módy či vkusu a formovaly či deformovaly svá těla do nových forem. Asi proto mi trvalo dost dlouho, než jsem pochopil, že každé ženské tělo je stejně krásné: od klasických řeckých soch - zcela určitě trochu idealizovaných - až k macatým měšťkám Albrechta Dürera. Všechny jsou vlastně jen projekcí našeho pohledu na plátno našich představ. A přitom mají tolik společného: jsou tak krásně oblé, tak krásně tří-dimenzionální! Jsou to milostné dárky, které se liší jen tím balením.

Jan Saudek

julietta

Keď chcete za týždeň schúdnuť aspoň 5 kg,tak vám odporúcam počas týždňa piť 2-3 l vody a jest len nelúpanú ryžu. žiadná soľ ani cukor, káva.treba len vydržať a môžte schúdnuť aj viac, ako 5 kg.verte mi je to pravda.vyskušané na vlastnej praxi:-)držím všetkým palce. potom treba dať tyždňovú pauzu a potom zase môžte začať

007

Loska.Ja som snáď už vyskúšala všetky tabl.čo sú u nás na trhu.Clarinol/Walmark/,Bio-CLA 1000,Zuccarin,Lipoxal dokonca aj Herbalife.Ono to ako tak účinkuje keď to bereš.Ale čo potom?Neviem,aj z vlastnej situacie či si to nenamýšlame účinky viac ako treba.

007

Milý moj.Založ si neaký príspevok ale s výstižným názvom a iným menom a neotravuj tu.Tento príspevok bol vytvorený asi preto,že niekto chce radu,opýtať sa a nie aby neaký znudený pubertiak si stále niečo vymýšlal,ááá už to mám:vydegenerovaný výskumník.

elle

PPP NIE JE DEGENERATíVNE OCHORENIE ÚNS. Zobudte sa prosím! To nie je Parkinson ani Alzheimer. Myslíte si že sme ozaj mimo?
Mgr. E. K.

tomaš doležal

Dobrý ja robim výskum s mojím týmom pre degenerativne ochorenie extrapidoveho systemu ustredného nervstva .aké su tie ,ženy ked chcu schudnut ,ja si myslím že sa dosť držite len tak dalej dovi

elle

No teda dobre vám to nandali Pán Mgr. Doležal, alebo Doležel ? Alebo ako to je? Dnes je normálne že na Slovensku máme už chvalabohu mnoho vysokoškolsky vzdelaných ľudí, takže o toto by som sa moc neopierala. A pri tých hrubkach vam to ťažko uveríme a pravdupovediac to máme na háku, takže astalavista.