Antikoncepčné náplaste EVRA

Ediii

Ano ano,zatial mi to drzi,ale nabuduce si to dam uz urcite inde...podla Vas, kde je to najlepsie a najpohodlnejsie?kde sa to najmenej krci?
Zdenulka diky za odpoved:)

HAHA

Ajojky predám náplastia EVRA na 1 mesiac plus k tomu 2 náplastia.. cena 13 eur!!
Ak má niekto záujem tak sa ozvite.. papa

Ediii

Ahojte!Ja som si Evru nalepila dnes po prvy krat,na brusko,ale ako sedi,tak sa mi z boku vytvaraju take bublinky...dufam ze mi to nespadne...uz si to nemozem prelepit inde,vsak?:(

dezi

suzy3: ked zabudnes nalepit naplast a je to viac ako 12 hodin, hned nalep dalsiu ale mala by si urcite pouzivat aj inu formu ochrany, ucinok naplasti nie je 100%, dokonca zevraj je zvysene riziko otehotnenia...ale tak to nemam overene. Kazdopadne sa do dalsej naplasti treba chranit aj inak. papa

dezi

ahojte, chcem sa podelit so svojou skusenostou s naplastami evra.
Pouzivam ich uz vyse 3 roky, som s nimi veeelmi spokojna!
Je pravda ze sem tam sa naplast odlepi, ale to sa mi stalo tak max 5x za tie roky, takze v pohode, aj to po dlhsom kupani alebo saunovani...
Su sice drahsie, ale stoji to za to, z tabletiek mi bolo stale zle, naplaste nedrazdia zaludok, nemusim nane mysliet kazdy den, ani o nich neviem. Vlastne viem, este som neotehotnela ;-))
A kedze idem s priatelom stale naostro, riziko otehotnenia je tu stale, ale vazne funguju.
Samozrejme, ziadna ochrana nieje 100%, vsakze ;-) Kazdopadne odporucam!!

suzy3

Ahojte, chcem sa spýtať, zabudla som si nalepiť náplasť po menštruácii. Nalepila som si ju až na druhý deň. Ako mám pokračovať s ďalšími výmenami....?
Inak som veľmi spokojná, nie je mi zle, ani nič podobné, iba som na začiatku slabo krvácala. To ale prešlo....

zdenulka

ahojte,tak ja vam mozem naisto povedat,ze naplaste evra su vynikajuce,aj ked nedrzia poriadne/po kupani v mori)chrania dlho,mam ich dlho,vyse polroka teda skoro rok..a ked tak sa ti uplne odlepi daj si novu,a maj ku na sebe do pravidelnej vymeni..

mimi788792

chcem sa opytat ci neviete co robit ked naplast dobre nedrzi, bojim sa aby aby sa nestalo to ze s nej bude odchadzat tym padom menej hormonov a mozem otehotniet???dik za odpoved

karkulka21

ahojte....spozorovali ste nejake zmeny potom ako ste prestali pouzivat evru? mne dost narastli prsia pocas pouzivania evry,tak dufam,ze sa nezmensia :)