Ako pribrat?

včielka

Mozem Vam poradit vyzivovy koktejl,ktory sa rozraba v mlieku,pije sa po kazdom jedle.Byva vanilkovej alebo cokoladovej chuti.Mam s nim velmi dobre skusenosti. A dostanete do organizmu potrebnu davku zivin.duratnakatka@gmail.com

majka... :)

ja mam tiez takyto problem mam 163cm a len 35 kg uz neviem co mam robit chodila som po vsetkych lekaroch aky len existuju a nic teraz beriem kreon pred kazdym jedlom a nutridrink 2 krat na den ale aj tak nijake zmeny no pribrala som mozno 3 kila inak nic prosim pomozte mi!!! :(

Bibush

Mam 162cm a len 41kg..Poradte mi prosim ako mam pribrat pretoze mi to nejako nejde..A nebavi ma pocuvat narazky na moju postavu..hlavne na nohy..Ja si to uvedomujem preto chcem nieco s tym robit ..Piste mi pls na moj nick na pokeci : shakira 148

hydro

Predám Bio kultúru na domácu výrobu hydro proteínu.

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.
Balenie obsahuje :
a) 1 dávku Bio kultúry + štartovacie enzýmy (balené v plastovom obale)
b) návod na prípravu samotného nápoja

hydroprotein@gmail.com
037 6338121

Som zufalí

Poradte mi pls!
Mám 174 cm a iba 55 kg
Chcel by som pribrat min. 10 kg ale behom mesiaca by mi stačilo zatial 3 - 5 kg ,
nechcem nič drahé niesom moc finančne zabezpečení ,iný odporučaju pangamin ,je to v pohode???
odpovede čakámaj na mojompokeci
Nick : Kubo9339 ,dík

Leush :)

Ja mám 17 rokov, cca 170 cm a vážim 47-48 kg :-/. Nedarí sa mi pribrať, proste som štíhla od prírody (ach, tá genetika). Stravujem sa úplne normálne, chutí mi jesť. No čo už, že som taká chudá? Svet sa pre to nezrúti. Voči sebe nemám žiadne výčitky svedomia, netrpím žiadnou poruchou súvisiacou s prijímaním potravy. Každí sme nejakí, treba sa s tým zmieriť.

simka111

Ja som tiez uz par hlasok pocula nato aka som chuda...a trapilo ma to ..lenze cim viac sa tim budem zaoberat tim horsie to bude.. a mozno problem toho ze nemozem pribrat j v tom ze mam pravidelne 5 krat jedlo... a tim si vahu udrzujem alebo schudnem ,poznam vela ludi co pravidelnu stavu nemaju a priberaju :(

alchamilka

na priberanie nie je vhodné sa prežierať a prežierať sa nemá všeobecne lebo si pokazíte organizmy milá pazrozka to malo patrit a tebe´!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!