Ako pribrat?

Simonella

Innka: aj ja mam zapal v zaludku a nejde mi pribrat.. ako by som mala zmenit stravovanie? jem vsetko okrem bravcoveho masa, salám , slaniny a pod. "masnych" veci..

Innkia

Pietro, ako si uz sam naznacil, chce to zmenu v stravovani. Ide o to, ze prave mozno to co jes, ti zabranuje pribrat a sposobuje ti to zapalove procesy na slizniciach criev. Z toho vsetkeho plynie aj nevolnost.

Simonella

Simka1: tak to uzivaj pravidelne..
a po druhe - castejsie jedz, a ak to nejde tak to mas tak mozno geneticky po rodicoch a nestpravis s tym uz nic.. no ked nie, tak skus brat nejaky B - komplex alebo vitamin B12 z ktoreho sa fest pribera..
ja by som tiez potrebovala pribrat no zatial sa o to snazim len jedlom .a ked mi to nepojde tak skusim ten B 12 vitamin..

Simka1

Ahojte ...Mam 15 rokov vysku asi 163 a 41 kg je to velmi malo chcela by som pribrat ale neviem ako mam aj tabletky aj sirupi ale nepomaha mi to ale mozno preto lebo to neberiem pravidelne ale myslim ze to aj tak nepomoze potrebovala by som radu dievcata v mojom veku maju dokonale postavi a ja tu svoju neznasama...tak dakujem prosim dajte mi nejaku radu dakujem ...

pietro

Taktiez mam podobny problem, len uz to ide asi kus do extremov. Mam 25 rokov, 186cm a 56kg. Tuto vahu mam uz niekolko rokov, stravovanie je u mna dost velky problem, nedostatok casu, vela cestovania, stres v praci mi taktiez nepomaha. Skusal som uz mnoho veci, B-Komplex, B12, atd.. bolo mi to rovnako platne, ako ked som to nejdeol. Skusal som uz aj vela jest, pravidelne obedy, vecere, syry, pecivo, vsetko mozne..vysledok bol taky, ze som este schudol. K tomu po obede mi zvykne byvat nevolno. Vie niekto nieco poradit, co vsetko by som mal zmenit, alebo poradit nieco, co by som este mohol skusit?

Innkia

Čaute všetci. Hovorí sa síce, že priberať je ťažšie ako chudnúť, ale nemusí to tak byť. Poznám výborné doplnky stravy, s ktorými mám pocit, že nie je nič nemožné:). No treba vyskúšať. Možno to chce naozaj najskôr vyskúšať iné produkty, aby človek mohol porovnať. Ak sa ale chcete hneď dostať k tomu, čo zaručuje očakávaný výsledok, napíšte: innka@hotmail.sk. Budem sa tešiť, ak budem môcť pomôcť :)

Innkia

Čaute všetci. Hovorí sa síce, že priberať je ťažšie ako chudnúť, ale nemusí to tak byť. Poznám výborné doplnky stravy, s ktorými mám pocit, že nie je nič nemožné:). No treba vyskúšať. Možno to chce naozaj najskôr vyskúšať iné produkty, aby človek mohol porovnať. Ak sa ale chcete hneď dostať k tomu, čo zaručuje očakávaný výsledok, napíšte: innka@hotmail.sk. Budem sa tešiť, ak budem môcť pomôcť :)

Testosterone

ja som si kupíl a začal pichať rastový hormon a za mesiac som nabral 15 kilo mal som 70 teraz mám 96 kilo :)

hammel

Ak stále chudneš tak často to znamená, že tvoje telo sa potrebuje niečoho nadbytočného zbaviť. Skús zopár očíst hrubého čreva napr. klystír alebo Sankhapraksalana. Samozrejme nečakaj, že po tomto budeš hneď priberať.

guissepe

ľudia, ktorí si myslíte že jedná konkrétna vec vám pomôže , na 99percent ste na omyle.. to chce zmenu celého jedálnička, trpezlivosť a hlavne si veriť
a možno nakoniec ani samotná strava nepomôže, možno sa treba začať hýbať